Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nőnek már megdicsérni...

Ha egy nőnek már megdicsérni sem szabad a külsejét, akkor minek öltözik ki?

Figyelt kérdés

Az alábbi videóról jutott eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=8Lim-xSSyl8&t=139s

Itt a teljesen magából kivetkőzött, melltartós lány arra panaszkodik a barátnőjével, hogy őt traumatizálja, ha utána szólnak. Akkor mi a jó opció?

1. Nem szólhatsz/füttyöghetsz utána, mert az zaklatás.

2. Nem is mondhatod neki, hogy öltözz már fel te r___nc, érthető okokból.

3. Marad az, hogy ne szólj semmit a külsejére.

De akkor minek öltözik ki, meg egyáltalán ad bármelyik nő a külsejére, kuss van a férfinek?



2021. máj. 31. 07:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:
10%

a nők viselkedésében kár logikát keresni, kérdező.


a nők többsége egy nagyra nőtt sértődött kislány, ennyi az egész.


1, nyilvánvalóan nem igaz, hogy melegük van/azok a ruhák kényelmesek, azért járnak kihívó ruhákban

2, imádnak áldozatpózban tetszelegnek

3, felesleges vitába szállni velük, mert jó eséllyel vmi orbitális baromságot fognak válaszolni („lásd: járjunk csadorban”)


A nők borzasztóan önbizalomhiányosak, és ha kihívó ruhákban megnézik őket, az jót tesz az önértékelésüknek.

megmutatják magukat az aflahímnek, más nőknek, és hisztizhetnek, ha te 10/6os férfiként megbámulod őket.


egyébként nem vagyok hetero, nem is érdekelne különösebben a téma, de már barátkozni sem nagyon akarok igazán nőkkel, mert egyszerűen teljesen ésszerűtlen, logikátlan legtöbbször a viselkedésük, intelligenciában meg elmaradnak a férfiaktól, de nagyon.

2021. máj. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 anonim ***** válasza:
97%
A nőknek nem lehet melege? Ez a férfilogika?
2021. máj. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 anonim ***** válasza:
15%

"Lényeg, hogy senki nem magának öltözik fel."


71-es vagyok.


Ebben is igazad van, de nem fogják neked elismerni. Nem sok olyan ember született még, aki csak magának öltözne fel, a nőkre meg aztán egyáltalán nem jellemző.


Egyébként meg a felháborodásuk sztem sokszor csak tettetett, vagy erősen rájátszanak.

2021. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 anonim ***** válasza:
94%
Én pl azért öltözöm ki mert magamnak úgy tetszik ha elegánsan jó ruhákban járok, és semmimet sem rakom ki és nem járok miniben. Viszont gyűlölöm, hogy beszólnak meg puszit dobnak stb, mert miből gondolja az adott illető hogy én kíváncsi vagyok az ostoba gyerekes megnyilvánulására?? Meg miből gondolja hogy értékelni fogom vagy felfigyelek rá?! Engem dühít, hogy nem tartja magában a véleményét, de ezek miatt a megnyilvánulások miatt nem fogok igénytelenül öltözni!
2021. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 anonim ***** válasza:
3%
Ah, még egy megfelelés kényszeres, aki másoknak öltözik. De szomorú, hogy ennyi birka van.
2021. máj. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 anonim ***** válasza:
Csak ennyit mondok: [link]
2021. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 anonim ***** válasza:
5%

76/76


:D


nem hinném, hogy egy 150 kg-os zsírsertés nő szava mérvadó lenne a témában.


a ronda/dagadt nők már eleve frusztráltak, mert a kutya nem nyúlna hozzájuk, ez a "nő" meg minden 2. mondatában belefut vmi logika bukfencbe.


esetleg ha nem úgy nézne ki, mint a hányás, lehet, h nem utálná ennyire a férfiakat.

2021. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 A kérdező kommentje:
76: na igen. Mondja ezt az, akit soha nem fenyegetett a veszély, hogy netalán rá gerjednek :D
2021. jún. 2. 18:46
 79/82 anonim ***** válasza:
77, 78: Tök mindegy, hogy hány kiló, igazat mond! ;)
2021. jún. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim ***** válasza:
53%

79/79

ez aztán az érvelés!


1, látom, nem sikerült értelmezned: nem mindegy, hány kg, mert az ennyire ronda elhízott nők képtelen tele vannak frusztrációval és képtelenek tárgyilagosan véleményt mondani, hiszen a férfiakat utálják, mert rájuk sem néznek


2, a férfiak többsége azért "nem érti, h nem", mert nők többsége vagy kéreti magát, vagy azt hazudja, nem érdekli a komolyan kapcsolatot, aztán összefekszik 6 macsóval titokban ,ergo ha nők viselkednének úgy, mint egy idióta, lehet a férfiaknak is könnyebb lenne


egyébként ez a sokeszű zsírsertés mondta azt is h nők mindig szerelemből házasodnak :DD

és te képes vagy egy ennyire buta, frusztrált pszichológus véleményére adni ,hát gratulálok.

2021. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!