Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nőnek már megdicsérni...

Ha egy nőnek már megdicsérni sem szabad a külsejét, akkor minek öltözik ki?

Figyelt kérdés

Az alábbi videóról jutott eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=8Lim-xSSyl8&t=139s

Itt a teljesen magából kivetkőzött, melltartós lány arra panaszkodik a barátnőjével, hogy őt traumatizálja, ha utána szólnak. Akkor mi a jó opció?

1. Nem szólhatsz/füttyöghetsz utána, mert az zaklatás.

2. Nem is mondhatod neki, hogy öltözz már fel te r___nc, érthető okokból.

3. Marad az, hogy ne szólj semmit a külsejére.

De akkor minek öltözik ki, meg egyáltalán ad bármelyik nő a külsejére, kuss van a férfinek?



2021. máj. 31. 07:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:
87%

5-ös, SOHA nem társadalmi elvárások szerint öltöztem (meg meg jo sokan rajtam kívül), hanem mert xy ruha kényelmes.

De te már a nőt okolod, hogy biztosan csakis a férfiak miatt dobja ki a mellét... Szánalmas vagy.

2021. máj. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
91%

Egyszerű, nagyjából 0% az esélye annak, hogy egy random pasi úgy dicsérjen meg, hogy ne akarjon valamit. Ezzel nem is lenne gond, ha egy részük nem alpári módon reagálna az "aranyos vagy, de van barátom", "ne haragudj sietek" dolgokra.

Nő után fütyülni csak a legalja pasik szoktak, nem tudom, hogy mire jó.

Ismerős természetesen minden gond nélkül dicsérhet ha olyan pólót vesz fel, vagy új haja van és jól áll neki én is megdicsérem a férfi ismerőseimet.

2021. máj. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 anonim ***** válasza:
82%

Fütyült mar utanam maga Mr Adonisz, lendületből elhajtottam az anyjába A suttyó az suttyó, barmekkora izma is van.

Bar általában a kisfarkát tökéletesen kompenzálja a viselkedésével 😉

2021. máj. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem rohadt nagy tahóság a füttyögés és csak orbitális bunkók csinálják. Minden nőt idegesít, zavar, sért. Nem jópofa, nem bókolás, hanem sokszor ijesztő is lehet. Álljatok már le vele.


9


Lehet randizni megy, vagy onnan jön. Nem kíváncsi a tahó füttyögő retardáltakra semmiképpen.

2021. máj. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 anonim ***** válasza:
90%

"3. Marad az, hogy ne szólj semmit a külsejére."


Pontosan. Innentől mi a probléma?


Tudtommal az emberek azzal emelkednek ki az állatvilágból, hogy képesek kontrollálni a viselkedésüket. Nyilván vannak akik csak ruhába öltözött majmok és nem képesek ilyen alapvető kulturális elvárásoknak sem megfelelni.

2021. máj. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 anonim ***** válasza:
88%

Képzeld, én magam miatt öltözöm fel. 36 éves anyaként. Sosem divatból, és letojom, ki mit mond a ruhámra. Nekem fontos, hogy miben vagyok, és jól érzem-e magam a ruhában, kényelmes-e, a szememnek jó, ha ránézek. Csakis élénk, színes cuccok, lehet, más megrökönyödik rajta, de amúgy nem érdekel.


Mivel te férfi vagy, SOHA, ismétlem SOHA nem fogod megérteni a nőket. Mert nem is akarod az egód miatt. Szűk látókörű vagy, el sem tudod képzelni másik álláspontot.


És engem is zavarnak a füttyögők, legszívesebben felpofoznám az összest, aki láthatóan megjegyzést tesz rám, végigmér, gyűlölöm az érzést. És EZ TELJESEN FÜGGETLEN A RUHÁZATOMTÓL.

2021. máj. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 A kérdező kommentje:
15: innentől az a probléma, hogy marha nagy képmutatás, amit a videóben szereplő két kiscsaj leművel, meg amit te is normálisnak tartasz kedves válaszoló.
2021. máj. 31. 08:24
 18/82 anonim ***** válasza:
91%

Magamnak öltözök fel,nem másnak.Férfit tudok fogni anélkül is,hogy ki kellene öltöznöm,vagy szólok ismerősnek,hogy szexet akarok,és meg van oldva.

A nők meg nem érdekelnek,nem akarok senkit legyőzni,nincsenek komplexusaim.Bár érdekes,hogy a nők között is van olyan,aki azt hiszi,hogy egy férfi miatt öltözöl ki.Ilyen az irigység.

Otthon meg olyanban vagy,amit nem sajnálsz,nem a 15000-es felsőben fogok főzni meg gyomlálni.

És nem szólj egy nő utan se,akarmiben van.

2021. máj. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 A kérdező kommentje:

18: minden ember, nemtől függetleül azért öltözik fel úgy ahogy, hogy a társadalmi elfogadását elősegítse. Ez legtöbb esetben a párkeresésel is kapcsolatban áll, főképpen ma, amikor a divat kb. arra épül, hogy hogyan legyél onzó a másik nem szemében.

És ezzel nincs is semmi baj, csak nem kéne 1. letagadni, 2, rögtön meetoo-t kiáltani, ha valaki olyan szól a kedves hölgy után, aki esetleg nem tetszik neki. Ha Ronaldo füttyög azzal gondolom kevesebb a probléma, mintha az útszéli munkás.

2021. máj. 31. 08:27
 20/82 anonim ***** válasza:
92%
Forrás? Miféle tudományos alapokra helyezett kijelentés ez? Komolyan kérdezem.
2021. máj. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!