Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nőnek már megdicsérni...

Ha egy nőnek már megdicsérni sem szabad a külsejét, akkor minek öltözik ki?

Figyelt kérdés

Az alábbi videóról jutott eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=8Lim-xSSyl8&t=139s

Itt a teljesen magából kivetkőzött, melltartós lány arra panaszkodik a barátnőjével, hogy őt traumatizálja, ha utána szólnak. Akkor mi a jó opció?

1. Nem szólhatsz/füttyöghetsz utána, mert az zaklatás.

2. Nem is mondhatod neki, hogy öltözz már fel te r___nc, érthető okokból.

3. Marad az, hogy ne szólj semmit a külsejére.

De akkor minek öltözik ki, meg egyáltalán ad bármelyik nő a külsejére, kuss van a férfinek?



2021. máj. 31. 07:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
6%

Mondjuk lehet, nem egy útszéli rbancnak kellene felöltözni, akkor nem találna be xy emberke sem. Főleg ahhoz kell ritka sok ész, hogy egy romák lakta övezetbe menjen be így valaki...

És igen, van, aki szándékosan provokálja az öltözködésével a férfiakat, nem a férfiakat kellene bszogatni a beszólások miatt, hanem a sok qrvalelkű nőt, aki leáll fűvel fával, 1 csettintésre...

2021. máj. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim ***** válasza:
98%
Ja hát ha közmunkás paraszt vagy akkor megértem hogy máshogy nem tudsz kommunikálni. Így már érthető ha fütyülsz a nőknek is mint a kutyáknak mert egy szinten gondolod őket velük. Szar lehet egyedül lenni nő nélkül ennyire megkeseredni mert sose láttál még p*nát 😂
2021. máj. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 anonim ***** válasza:
100%

27


Juuj, tehát ez a te nagy ultimate érved. Én ronda vagyok és senkinek se kellek, sőt VÁGYOM a füttyögésre, irigykedek azon nőtársaimra, akik után a 8 osztályos proli munkások ciccegnek meg füttyögnek. Én ugye a nőiségnek ezt a magaslatát sose tapasztaltam meg, hiszen egy rusnya bányarém vagyok, akit a kutya meg nem ugat. Írom a koszos kis barlangomból a frusztrált hozzászólásom, férfi a femináci testem még sosem érintette. Meghagylak akkor ebben a tudatban, nekem bőven elég elégtétel, hogy te ezt tudtad érvnek felhozni azok ellen, amiket írtam. Ha megcáfolni nem tudsz valamit, személyeskedsz. Ezzel el is ismerted az igazam, na puszi, megyek növesztem a lábszőröm tovább.

2021. máj. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:
100%

30


Gondolom mennyi nő akadt már a horgodra a füttyögéssel 🤣🤣🤣 persze van akinek a korbácsolás is bejön, csak nem az átlag, hanem mondjuk 0,001%. De további jó próbálkozást.

2021. máj. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, ismersz személyesen nőt aki ténykeg örül, hogy odafüttyögnek, vagy csak feltételezed hogy kell legyen ilyen?
2021. máj. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 A kérdező kommentje:
33: gondolom leírtad, mi a valós helyzeted vicceskedő, iróniának álcázott kommentben :D
2021. máj. 31. 09:28
 37/82 anonim ***** válasza:
92%

31


Fütyülés szempontjából tökmindegy, miben vagy. Mellesleg hagy ne járjak nyáron csadorban, mert a kedves férfitársaid kretének. Te is ennyire frusztrált ösztönlény vagy, hogyha meglátsz egy női combot azonnal baxhatnékod van? Nyivákolsz, mint a bagzani akaró macska? Menjél verd ki, vagy qrvázz, én nem tudok mit kezdeni a te frusztrációiddal. Nem is fogja miattad senki megváltoztatni az öltözködését.

2021. máj. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 A kérdező kommentje:
35: olyat ismerek igen, akinek ez mindig is tetszett, függetlenül attól, hogy milyen a szociális beágyazottsága az illetőnek. De lehet, hogy ez csak azért van, mert normális nők a barátaim.
2021. máj. 31. 09:29
 39/82 anonim ***** válasza:
97%
Ja hát ha olyanokkal veszed magad körül akiknek elég ha utánuk füttyögnek és ugranak is a bokorba akkor persze hogy el van torzulva a nőkről alkotott képed. Te vagy a stricijük?
2021. máj. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim ***** válasza:
97%
Ha szerinted az a normális nő aki élvezi, hogy vadidegenek szexuális tárgyként kezelik, akkor nincs több kérdésem.
2021. máj. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!