Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nőnek már megdicsérni...

Ha egy nőnek már megdicsérni sem szabad a külsejét, akkor minek öltözik ki?

Figyelt kérdés

Az alábbi videóról jutott eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=8Lim-xSSyl8&t=139s

Itt a teljesen magából kivetkőzött, melltartós lány arra panaszkodik a barátnőjével, hogy őt traumatizálja, ha utána szólnak. Akkor mi a jó opció?

1. Nem szólhatsz/füttyöghetsz utána, mert az zaklatás.

2. Nem is mondhatod neki, hogy öltözz már fel te r___nc, érthető okokból.

3. Marad az, hogy ne szólj semmit a külsejére.

De akkor minek öltözik ki, meg egyáltalán ad bármelyik nő a külsejére, kuss van a férfinek?



2021. máj. 31. 07:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
98%

Ez az "ismerek olyan nőket akiknek ez mindig is tetszett" kicsit olyan kamu, mint amikor a rasszisták írják, hogy "én ismerek nagyon rendes cigányokat, de..."


Én olyan nőt még nem láttam, akinek tetszett, amikor a zsírtokájú hordótestű kőműves Béla utánafüttyögött és azt mondta de kinyalnálak kiscica. Mert a füttyögés ez a szint. Azt közvetíted, mint az állatok, hogy magadévá tennéd a nőstényt. Ráadásul általában egy olyan példányt, aki a valóságban sose állna veled szóba. Neked ennyi juthat belőle. Egy füttyentés, arra pedig egy fura viszolygó tekintet. Füttyögjetek csak, a legjobb faszi is elkapálja magát ezzel egy normális nőnél, de legalább hamar kiderül, hogy retardált.

2021. máj. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:
36%
Ősztintén szólva, nekem semmi bajom a füttyögéssel. Füttyögjön, engem nem zavar. Ha elmarad, akkor legalább tudom, hogy ideje fodrászhoz és kozmetikushoz mennem :D Nem érzem kevésbé normális nőnek magam, csak mert nem lesznek rögtön öngyilkos gondolataim pár proli viselkedése miatt. Óvatosan a minden nő nevében tett kijelentésekkel.
2021. máj. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 A kérdező kommentje:

41: a probléma ezzel az, hogy a füttyögőhöz te egyből zsírostokájú hordótestű bélát társítasz.

Meg az, hogy ismét csak kiderült, hogy a füttyögő személyével van gond, nem a füttyögéssel


42. Valahogy így. Helyén kezelni ell tudni, nem betiltani. Sok az elmebeteg nőstény.

2021. máj. 31. 10:17
 44/82 anonim ***** válasza:
100%
Mert igényes férfi nem füttyög. Ilyen egyszerű.
2021. máj. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim ***** válasza:
90%
Haver így még mindig nem lesz csajod 😂 nagyon gáz vagy ember vedd már észre magad. Az ilyen impotensek miatt utálnak mineket mert ahogy te egy kalap alá veszel minden nőt minden nő az ilyenek miatt mint te vesz egy kalap alá minket is. Szájba rúgnálak csak egyszer hallanám hogy fütyülj egy nő után 😀
2021. máj. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:
96%
Füttyögni ugyanolyan proli szokás, mint szotyit köpködni vagy indokolatlanul kötekedni. Oké, hogy téged személy szerint nem zavar és tudod kezelni, de mások máshogy vannak ezzel. Egy fejlettebb 13-14 éves kislányt is megfüttyögnek, akit ez valószínűleg inkább megijeszt és nem a kozmetikust juttatja az eszébe. A nők többségét zavarja és idegesíti a füttyögés, egyeseket meg is rémít. Egy korábbi hozzászóló már odáig jutott a férfiak egy bizonyos rétege miatt, hogy nem mer szoknyát felvenni a városba. Ez normális dolog? Nem lehetne inkább a fiainkat arra nevelni, hogy idegen nők nem tárgyak, akikkel azt csinálsz, akit akarsz? Ha valami sokakat kényelmetlenül, kínosan érint, esetleg meg is ijeszt - mint a füttyögés, ordibálás - nem lehetne esetleg befejezni, ahelyett, hogy én alkalmazkodjak hozzá, viseljem el, aki csak annyit tett, hogy sétál az utcán? És akkor még sajnáljam a férfiakat, hogy szegények randira se mernek hívni? Hát ne is hívjanak az utcán randevúra, de füttyögéssel mondjuk máshol se.
2021. máj. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 A kérdező kommentje:

46: a 14 éves kislányt leszólítani, füttyögni utána elég beteg perverznek kell lenni. Nem az ilyet védem. De ugye attól, hogy valaki késsel ölt, még nem a kell a kést betiltani?

Csak nyilván könnyebb a 14 éves kislánnyal könnyeket kicsalni, meg beállítani az összed férfit bunkó füttyőgőnek, és továbbra is felöltözni úgy mint egy k**va, miközben önérzetesen kikérjüki magunknak a füttyögést.

2021. máj. 31. 10:32
 48/82 anonim ***** válasza:
97%

47


Megint csúsztatsz. Már százszor leírtuk, hogy a füttyögés nem a qrvás viselkedésen múlik, elég hozzá egy sort is. Nem állítottam egy büdös rohadt szóval sem, hogy az összes férfi egy füttyögő bunkó. Azt mondtam, hogy az a férfi, aki füttyög az egy proli. Még az a hozzászóló is prolinak gondolja, akit amúgy nem zavar a füttyögés.


A 13 éves kislányhoz meg csak annyit, hogy engem kb 12 éves korom óta (mióta nőnek a melleim) füttyögnek a kedves úriemberek, és bár mostanra leszarom az egészet, nem akarok öngyilkos lenni, de zavar, rossz érzést kelt bennem. Ugyanis nincs rád írva, hogy hány éves vagy, sokan néztünk ki kiskamaszként idősebbnek, ahogy elkezdtünk nőiesedni. Még felnőttként is zavaró, gyerekként meg félelmetes. De gondolom akkor is az volt a baj, hogy qrvásan öltöztem és véletlenül sem a füttyögő férfiak az ordas nagy tahók, hanem a csinos nők a qrvák. De ilyet úgyis csak az ír, akinek nincs egy szép barátnője, akiért letörné a füttyögő tahó kezét.

2021. máj. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 A kérdező kommentje:

48: teljes joggal tartod prolinak a füttyögőt, kb. én is annak tartom.

És? Akkor be kell tiltani? Meg kell büntetni? A következő lépés onnan már a nemi erőszak?

A kérdésre válaszolj.

2021. máj. 31. 10:48
 50/82 anonim ***** válasza:
88%
ezeket a dolgokat az ember érzi, kicsit túlmegy azon, hogy szavakkal leírd miért nem, ha sokszor meg tapasztalod mi működik és mi nem akkor egyértlemű lesz
2021. máj. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!