Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Betegesen utálom a melleim......

Betegesen utálom a melleim... Vannak így mások ezzel?

Figyelt kérdés

Nagyon féltékeny vagyok az olyan lányokra akiknek a jó alak mellé megadatott a nagymell is.

Nekem jó alakom van,viszonylag szép arcom van, de mellem 0.

Egyszerűen nem tudom elfogadni ezt. Minden női önbizalmam, mivoltam, az egész lényeg elcseszi.

Ez már egy szinten beteges tudom. Fogalmam sincs ezen hogyan változtassak. Nincs pénzem műtétre, és úgy alapvetően nem is lesz.

Más valaki hasonló bajjal?



2021. jún. 25. 23:05
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Egész lényem elcseszi*
2021. jún. 25. 23:05
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én olyanokat szoktam olvasni hogy mennyi baj van a nagy mellel. Szerintem kérdezősködj nők iránt hogy szeretik e a nagy mellüket, és kapod hogy fáj a hátuk, mindig ezért bámulják őket, stb. Talán akkor meglátod a jó oldalát annak hogy nincs az.


Egyébként meg olvass az önképről, testképről. A kis vagy nulla mell nem jelent semmit igazából, szerintem.

2021. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
91%
Barátkozz meg a melleddel, majd találj egy pasit aki így szeret!
2021. jún. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
32%

"Nincs pénzem műtétre, és úgy alapvetően nem is lesz."


Ugyan, dehogy :) Meg lehet csinálni, és ha van akaraterőd, akkor sikerülni is fog.


Dolgozz, és ha bírod, akkor szerezz részmunkaidős állást is mellé.


Figyelj oda, hogy mire költesz, ne vegyél felesleges dolgokat.


Ha havonta 50.000-et félreteszel, akkor kevesebb, mint két év alatt össze is gyűjtöd rá a pénzt. Ha 80-at, akkor elég egy év is.


Emellett ha számíthatsz rokonok segítségére és/vagy kérsz rá kölcsön, akkor még gyorsabban meg tudod szerezni a pénzt rá

2021. jún. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Kéred az enyémet? D-s, nekem csomószor útban van xD
2021. jún. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
78%
Talán érdemes lelkileg meggyógyítani magát, és nem a tüneteket kezelni testileg, sok pénzért, sok munkáért...
2021. jún. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
76%
A műtét sem oldaná meg ezt a gondot, csak szólok. Mindig nagyobb kellene. Meg kell tanulni elfogadni magad.
2021. jún. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
67%
#6 Ott a válasz!
2021. jún. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
4-es. Nincs fölös 1,5 millióm 10 évente.
2021. jún. 25. 23:16
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már csak egy út maradt, a barátkozás.
2021. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!