Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Betegesen utálom a melleim......

Betegesen utálom a melleim... Vannak így mások ezzel?

Figyelt kérdés

Nagyon féltékeny vagyok az olyan lányokra akiknek a jó alak mellé megadatott a nagymell is.

Nekem jó alakom van,viszonylag szép arcom van, de mellem 0.

Egyszerűen nem tudom elfogadni ezt. Minden női önbizalmam, mivoltam, az egész lényeg elcseszi.

Ez már egy szinten beteges tudom. Fogalmam sincs ezen hogyan változtassak. Nincs pénzem műtétre, és úgy alapvetően nem is lesz.

Más valaki hasonló bajjal?



2021. jún. 25. 23:05
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
3%
# Leírtam, hogy csak havi 50-ből 2-3 év alatt megvan. Én kezdő fizetéssel adtam haza 40-et, és minden oké volt.
2021. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
11-es. Jól hangzik, de az a baj hogy egyszer még össze tudnám rá gyűjteni, viszont az x évente cserélni kell ugyanannyi pénzért... :/
2021. jún. 25. 23:19
 13/39 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez eleve egy nagy butaság...

Egyáltalán nem minden férfi mellfetisiszta, márpedig ez a dolog a külvilágnak, a tetszeni akarásnak szól. Ráadásul van sok olyan férfi is, aki kimondottan a kismellű lányokat kedveli. Nem tetszhetsz mindenkinek, szerintem ezt érdemes tudomásul venni és elfogadni, különös tekintettel arra, hogy ez minden egyes emberre igaz. Senki nem tetszhet mindenkinek.

2021. jún. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
63%
Van olyan férfi, aki popira vagy arcra megy, nem mellre. Én se a mellre megyek! Akkor már inkább a popi!
2021. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
53%
Nekem E/F a méretem, mellé vékony vagyok. De én is utálom a melleimet, mert szétállóak és ez annyira leb@ssza az önbizalmamat. Inkább lennének kisebbek, de olyan szépen összetartóak. Én is műtetni akarok, nagyobbat szereynék és hogy ne legyenek ilyen elcseszettek.
2021. jún. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
21%
Hány éves vagy? Majd kinövöd....
2021. jún. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
61%
Férfi vagyok és persze a szép melleket tudom értékelni egy lányon. De ha arról van szó, hogy ki tetszik akkor összképet látok. Az "álomnő" viselkedés és külső, tartás és sok minden más. Én se vagyok magammal elégedett és amikor ilyeneken agyaltam azt mondtam magamnak, hogy ha azt leszámítom ami nagyon nem jön be magamon, a többivel hogy állok? Azokból kihoztam amit lehet?
2021. jún. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
77%

majd ha szülsz nagyobb lesz

ha meg nem tudod elfogadni csinaltatasd meg

2021. jún. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Ne a melled vagy más legyen a fő szempont! Az a férfi legyen a társad, aki az összhatást értékeli. Aki te vagy.
2021. jún. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
54%
Minek a nagy mell? Ki mondta, hogy attól leszel "nő"? Ha jó alakod van, örülj neki, rengeteg kövér ember van, akinek ez nem adatik meg, és sokuk boldogan éli az életét. És rengeteg férfi van, akinek a kis mellek jönnek be, köztük nekem is.
2021. jún. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!