Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Betegesen utálom a melleim......

Betegesen utálom a melleim... Vannak így mások ezzel?

Figyelt kérdés

Nagyon féltékeny vagyok az olyan lányokra akiknek a jó alak mellé megadatott a nagymell is.

Nekem jó alakom van,viszonylag szép arcom van, de mellem 0.

Egyszerűen nem tudom elfogadni ezt. Minden női önbizalmam, mivoltam, az egész lényeg elcseszi.

Ez már egy szinten beteges tudom. Fogalmam sincs ezen hogyan változtassak. Nincs pénzem műtétre, és úgy alapvetően nem is lesz.

Más valaki hasonló bajjal?



2021. jún. 25. 23:05
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
78%

Nekem hatalmasak és mondhatni a bokámig lógnak... 😑😔😃

Örülj neki hogy nincsenek, mert könnyebb nélkülük az élet, nem fáj a hátad, nem kényelmetlen a melltartó, nem izzadsz a melleid alatt, könnyedén tudsz hason aludni, könnyebb a futás meg igazából bármilyen mozgás, és hidd el hogy rengeteg férfi inkább a kis melleket választja mint a nagy lógót.

Szerintem amellett hogy kényelmesebb, esztétikusabb is a nagyon pici mint a nagy, szívesen cserélnék veled.

(Egyébként ha tervezel gyereket, akkor úgyis megnő majd terhesség alatt, úgyhogy még lehet nagyobb műtét nélkül :))

2021. jún. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg él egy kép a fejedben, ezzel szemben a valóság más, és ez feszültséget szül. Minden alkalommal, mikor arra gondolsz, 0 mellem van, utálom, elcseszi az összképet stb. valójában megerősíted ezt a képet a fejedben, hogy igen, az a jó. Pedig valójában szép vagy.
2021. jún. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha most nem fogadod el magad, akkor később még nehezebb lesz. Mert akkor már lehet hogy ráncosabb is leszel, megereszkedik a bőröd, stb.
2021. jún. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
24%

Nyugi, tényleg meg fog nőni a szoptatástól. Nekem is addig túlzás nélkül két pattanás volt, mint egy 8 éves kislányé. Azóta van végre mellem, a szoptatás pedig helyretett bennem kb. 25 év kisebbségi komplexust. Egyrészt, mert be kellett látnom, hogy mindig is tökéletes melleim voltak, hiszen a kisbabámat éveken át tudtam szoptatni. Másrészt tényleg meg is nőttek. Nem lett még B kosár se, de azért van végre egy kis dekoltázsom és az A kosarat teljesen kitöltöm. Sokat számított az a plusz 5-10 kg is, ami rám jött végre.

Ha megműtteted, lehet, hogy soha nem éled át ezt a természetes folyamatot, hogy megnő a melled, mert nem biztos, hogy úgy lehet szoptatni. 35 évesen szültem! Igaz, ehhez kellett egy férfi, aki elfogadott nulla mellel is és nem válogathattam száz pasiból, mert így kevesebbnek jöttem be meg én is elzárkóztam a férfiaktól globálisan is, mert meg voltam róla győződve, hogy senkinek nem tetszenék ruha nélkül.

Sokat szenvedtem nagyon és már olyan elkésett dolognak érzem, hogy van végre mellem, de azért nagyon jó érzés.


Nem igaz, hogy ez csak lelki baj. Egyáltalán nem. És igenis segít, ha megnő egy kicsit.

2021. jún. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, de én már szoptattam. Visszafogytam a súlyomra és a mellem ugyanolyan kicsi mint volt szoptatás előtt. Egyébként igazatok van, muszáj lrzs elfogadnom valahogy magam. Köszönöm mindenkinek
2021. jún. 25. 23:53
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Hány kg vagy?

És hány cm?

2021. jún. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Lökött vagy. Szép arc, jó alak van. Komolyan képes vagy ezen aggódni, hogy nincs melled? Mondok neked valamit kis barátom: abszolút nem érdekel, hogy nincs cicid. Ha szeretnélek, szerinted ez akadály lenne? Ne őrülj már meg, kérlek! Amúgy sem a mell teszi a nőt. Ráadásul én pont a kicsi, maximum átlag cicikhez vonzódom. Eszedbe ne jusson műtét. 33F
2021. jún. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
14%
Kép ? :)
2021. jún. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
32%
16-os vagyok. Miért lettem lepontozva? Azt hittem tini a kérdező és majd kialakul az én képe ,és kinövi ezt.
2021. jún. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
70%

Voltam. Meghozza a legszebb eveimben. Eppenseggel a nagy voltukat szegyelltem, es irigyeltem a kicsi formas, olyan gorog istenno szobor mellu lanyokat. Ezert pasizni sem mertem. Es persze mutetet akartam, de rettegtem a jogosan varhato hegek miatt. A mellredukcio nem kis mutet.

Vegul az attorest az hozta, hogy par, a szegyenkezesem miatt nyomorusagos szexkaland utan mertem pasizni, es amint kaptam a pozitiv visszajelzest, meg a testem egeszet mar meg mertem mutatni, hosszu evek siralma eltunt. Es vegleg el lett rendezve.

A felvarras, implantatum, ha zero mell van, vagy uresen lotyogo borzacsko, tenyleg jo otlet. De. Lehet, hogy egyszeruen kis melleid vannak es valaki bolondulni fog ertuk, sot, tobben, mint hiszed.

2021. jún. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!