Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Betegesen utálom a melleim......

Betegesen utálom a melleim... Vannak így mások ezzel?

Figyelt kérdés

Nagyon féltékeny vagyok az olyan lányokra akiknek a jó alak mellé megadatott a nagymell is.

Nekem jó alakom van,viszonylag szép arcom van, de mellem 0.

Egyszerűen nem tudom elfogadni ezt. Minden női önbizalmam, mivoltam, az egész lényeg elcseszi.

Ez már egy szinten beteges tudom. Fogalmam sincs ezen hogyan változtassak. Nincs pénzem műtétre, és úgy alapvetően nem is lesz.

Más valaki hasonló bajjal?



2021. jún. 25. 23:05
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
0%
"Segiteni" csak akkor tudnánk, ha kiderülne, hogy valójában csak bemeséled magadnak a problémát és átlagos normális melled van. Szóval látni kéne. :) Esetleg kereshetnél egy képet a neten, hasonló alkatú, mellű nőröl, hogy kb képben legyünk a helyzeteddel.
2021. jún. 26. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
71%

Nekem természetes a mellem az átlaghoz képest 1 számmal nagyobb.


Fáj a hátam. Fáj a melltartó viselése


Sokszor mondják,hogy miért plasztikáztattam szét a mellem mert durván látszik,hogy ez nem igazi



Vissza szólok,hogy ne haragudj,de 19 évesen gondolom neked se lógott a melled és a helyükön voltak,nem 45 éves vagyok aki szoptatott két gyereket, hanem még fiatal nő vagyok, akinek nagy a melle szépek formásak és még a helyükön vannak, nincsenek megereszkedve


Már 2 éve gondolkodok rajta,hogy szülés után kb 35 éves leszek, kés alá fekszek egy mellkisebbito műtétre, pluszba kérem,hogy majd varrják feljebb mert szülés és szoptatás után biztos nekem is lógni fog

2021. jún. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanez mint neked, jó alakom van, de mellem szinte semmi. Sokáig zavart ez a dolog, aztán rájöttem,hogy milyen szerencsés vagyok, legalább nem fog ettől fájni a hátam, egy csomó ruhát felvehetek és viszonylag könnyen találok melltartót. Több ismerősöm is küzd ezzel, hogy nehezen talál. És ha tetszem valakinek, akkor annak így tetszem kis mellekkel.
2021. jún. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
69%
Neked nem műtét, hanem egy jó pszichológus kell. Az a baj, hogy külső forrásból meríted a véleményedet, másoknak akarsz megfelelni, nem saját magadnak, mert ha így lenne, akkor nem érdekelne, mit gondolnak mások és nem abban mérnéd az értékedet, hogy mekkora a melled. Ezeket a tévhiteiden változtatni kell, mert boldogtalan leszel. Én is voltam ugyanúgy, mint te... 16 évesen... Nekem 75A a méretem és már semmi bajom vele. Bármit felvehetek, járhatok melltartó nélkül, nem lóg a mellem, nem fáj a hátam, találok magamra ruhát. Egyébként az nem igaz, hogy mindenki a nagy melleket szereti, mert a pasik többsége a kicsit szereti. De aki számít, legyen akár férfi, vagy nő, nem a melleid miatt fog szeretni.
2021. jún. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt dolog, hogy "torzszülött" legyél, - ezzel csak azt akarom sugallni, hogy a tükör előtt magadat nézegetve, mások reakcióit megfigyelve viszonylag hamar választ kaphatsz arra a kérdésedre, hogy melyik részlet a legszebb, a legelőnyösebb, ami megtalálható rajtad. Az öltözködéseddel, mozgásoddal irányítsd erre a részletre a figyelő szemeket és akkor egy viszonylagos harmóniát érhetsz el, amely idővel meg fogja nyugtatni a tudatodat. A másik "apróság", hogy a szellemi igényességgel is tudsz terelni!

53 éves férfiként ezt gondolom az általad felvetett problémáról.

2021. jún. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
96%

Óh én is így voltam egész kamaszkoromban, aztán most 22-23 évesen mindenféle betegség elkapott, és igazából ez megtanított arra hogy pont lesz.rjam ezeket az apróságokat, hogy mekkora a mellem stb.

Az első az egészséges test, amit könnyen elcseszhet egy ilyen műtét illetve az utána lévő kockázatok.


Semmi pénzért nem végeztetnék már felesleges műtétet. Téged meg nem is értelek, még gyereked is van, tényleg képes lennél kockáztatni egy ilyen műtéttel? Csak a mellek miatt? És ha bármi bajod lesz, a gyerek egyedül nő fel.


És mindezt úgy írom, hogy nekem még a csontok is látszanak a 2 mell közt, és olyan kicsik hogy az A-s melltartó is nagy.

2021. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
Nincs olyan kicsi mell, ami csúnya lenne.
2021. júl. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
0%
Privát üzeneteid?
2021. júl. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Normális férfit az ilyen nem érdekli, mert úgy szeret, ahogy vagy.

A nők amúgy is többet foglalkoznak a külsőségekkel. A férfiaknak elég, ha luk van rajta, sajnos tapasztalatból tudom. :) F

2021. júl. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!