Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legnagyobb igazságta...

Mi volt a legnagyobb igazságtalanság ami valaha ért, és akár hetekig, hónapokig is bosszankodtál rajta?

Figyelt kérdés

Igazából bármilyen ehhez kapcsolódó történetre kíváncsi lennék, legyen az iskolai, munkahelyi, párkapcsolati stb eset...

Ha több ilyen van, nyugodtan írjátok azokat is. :)



2021. jún. 26. 22:00
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
89%
Megszülettem. Ez tök igazságtalan volt, én nem akartam a dolgot, 40 éve bosszankodok miatta.
2021. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
94%
21-es: Átérzem. 29 éves vagyok. Nem így képzeltem el az életem alakulását gyerekkoromban.
2021. júl. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
100%

Hetekig bosszankodtam egy állás(interjú) miatt.


Adott x cég, ahová felvették egy szaktársamat, és áradozott róla, hogy milyen jó hely. Gondoltam, hogy én is jelentkezem oda, még kaptam is infót arról, hogy kb milyen szakmai kérdéseket tesznek fel az interjún + azért értek is valamennyire a szakmámhoz...


A szakmai interjú első fele tökéletesen ment, aztán a második felében elkezdődött egy vérengzés, egy véget nem érő kihallgatás, kérdezz-felelek olyan specifikus témákról, amikről esélyem sem volt még csak hallani sem az egyetemen, de még a cég szabadon választott tárgyán sem oktatták, kb csak akkor tudtam volna mindre a választ, ha egy ideje az adott pozícióban dolgoztam volna. Pályakezdőket is szívesen fogadnak, írták.


Baromi stresszes volt, nagyon izgultam, de megtettem, amit megkövetelt a haza.

Természetesen nem vettek fel, ami amúgy meglepő, mert rengeteg szempontból egymást keresnénk a céggel, sőt, azt a bizonyos pozíciót még mindig hirdetik!

Ez különösen idegesít azóta is, de elengedtem már. Azóta volt már jópár interjúm, és mindegyik jobb volt ennél a bizonyos interjúm. Barátságosak, közvetlenek voltak többnyire mindig a hr-esek, és a szakmai vezetők is. Mindenhova nem vehetnek fel, de pl a legutóbbi interjúról akkor is jó véleménnyel leszek, ha esetleg nem vesznek fel.

Barátságosak voltak, korrekt kérdéseket tettek fel, nem volt "vérengzés", hagytak gondolkodni a feladatokon, és dinamikus, jól megszervezett találkozó volt. Egy másfél órát mindenképp megért a legutóbbi interjúm.


F

2021. júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
95%

Hát nagyon kevés ember tud róla. Az a kevés meg el se hiszi. Magam sem tudom felfogni. Most is remegő kézzel írom e sorokat..

1. 11 éves koromba meghalt az édesanyám. Kiakarta rabolni egy b*zi cigó. Anyu megütötte, az meg megkéselte.

2. Apum emiatt 2 évvel később öngyilkos lett, arra nem is gondolva, h a 13 éves lányával mi lesz.

3. Nagynénénmhez költöztem, ahol suliba menet elkapott egy pedofil ember, behúzott a bokorba és Hát....

Csak azért nem végeztem magammal, mert a férjem és az örökbefogatott fiammal szemben nem lenne fer.

4. Azért örökbefogatott a fiam, mert Mikor megerőszakoltak, fel is csináltak. Az abortusznál meg megsérült a méhfalam...

2021. júl. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
88%

#24


És még ezek után ne legyünk rasszisták, és legyünk befogadóak, nyitottak.


Részvétem a szüleidért, és az erőszakért.

2021. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
100%
*örökbefogadott
2021. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
100%
#25. Köszönöm. Itt legalább megoszthatom ezt. Valóságban csak kiröhögnek.
2021. júl. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
100%
#24, ez külön-külön is rettenetes. Aki ezért kiröhög, az nem ember...
2021. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a támogatást. Legalább ti itt vagytok
2021. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 A kérdező kommentje:

#24 Borzasztóan sajnálom, hogy mindezeket meg kellett tapasztalnod. Belegondolni is szörnyű, hogy mit élhettél át.

Kívánom, hogy az élet büntesse meg keményen azokat a szörnyetegeket, akik miatt ennyit kellett szenvedned.

2021. júl. 26. 01:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!