Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legnagyobb igazságta...

Mi volt a legnagyobb igazságtalanság ami valaha ért, és akár hetekig, hónapokig is bosszankodtál rajta?

Figyelt kérdés

Igazából bármilyen ehhez kapcsolódó történetre kíváncsi lennék, legyen az iskolai, munkahelyi, párkapcsolati stb eset...

Ha több ilyen van, nyugodtan írjátok azokat is. :)



2021. jún. 26. 22:00
1 2 3 4 5 6
 41/60 A kérdező kommentje:
#40 A sok birka ezek után is elmegy szavazni a Fideszre... :D
2021. nov. 13. 18:11
 42/60 anonim ***** válasza:
81%
Velem most tortent hogy kulfoldon egy airbnb szobaban panaszkodtam hogy zaj van es ezt a tulaj tamadasnak vette es visszatamadott minden hazugsaggal! A vegen veszekedest provokalt (este 10-kor szandekosan csapkodta az ajtokat erobol) hogy kidobhasson. Ejnek idejen kellett elkoltoznom es ugy osszehazudott mindent az Airbnb-nek hogy meg engem tiltottak ki az oldalrol! Elmebeteg volt a no, eltorzult fejjel, artikulalatlanul uvoltott velem mert felt hogy le lesz huzva az ertekelese (o mondta). Oriasi igazsagtalansag volt hogy meg en lettem megalazva.
2021. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
78%
Utolso vagyok. Azota ugy nez ki h aspergeres vagyok szoval igy meg nagyobb igazsagtalansag.
2021. nov. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy mindig az nyer a lotton akinek nem kene

20 eve ezen bosszankodok

2021. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
63%

Volt barátnőm szülei rendszeresen vártak minket vasárnapi ebédre. Náluk ez pontban 12:00-kor megtörténik és odaül a család.

(Ők ketten, meg mi ketten)

Én erről nem tudtam, nálunk például 2-3 körül van ebéd, de ahogy elkészül szólnak.

Csak annyit tudtak rólam, hogy egyetemista vagyok, és hogy szórakozóhelyt vezetek alkalmazottként (az ország legnagyobbját, amit ugyan csak nem tudtak)


82 alkalmazottért feleltem, napi bérezésen voltam, ezer forintot kaptam az alattam lévő emberek után, ez volt a fizetésem. (Napi 70-100 ezer ft között mozgott, de heti 3x voltunk csak nyitva.


20 évesen prémium kategóriás autóval jártam, amiért elvből előítéletesek voltak velem, a lányuk otthon élt velük, én megérkeztem reggel 9-re, de felmentem az emeletre aludni, ahol a barátnőm lakrésze volt, mert lenyomtam az előző 3 hajnalt zsinórba.

2-3-4 órákat aludtam akkoriban, minden péntek és szombat napközben (több nem fért bele soha), és vasárnap van mindig a holtpontom, amikor pótolom ezt. Ilyenkor képes vagyok estig is aludni akár, úgy van meg a 8-10 órám.


Felkeltem 1 kor, mint a mosott szar, mert hallottam, megy lent a vita. Gyorsan összekaptam magam, majd lementem, és minden kérdés nélkül megkaptam, hogy biztosan bűnöző vagyok vagy lopok, hogy ilyen autóm van, majd lebasztak, hogy a tiszta ágyukba hogyan feküdhetek be mocskosan egy “átbulizott” nap után, részegen, stb stb, majd elzavartak a rákba 😀 ebéd nélkül, mert az delben volt amúgyis.


Barátnőm sírt, meg kiállt értem, mai napig beszélünk és a legjobban illő ember lett volna mellém, de hiába voltunk együtt 4 évig, a szülei mindig ellenségesek voltak velem.

Szerintük elrontom a lányukat és nem való hozzám, én meg egy rakás szar vagyok amúgyis.



(Amit tudni kell rólam, hogy 19-23 eves korom között megkerestem egy lakás árát, ahol hitelmentesen tudok élni. Hiába dolgoztam az éjszakai életben, sosem próbáltam semmilyen kábítószert, nem dohányzok, nem iszok, semmi káros szenvedélyem nincs.

Majd egyetemre jelentkeztem, és orvosnak tanulok jelenleg, lassan végzek.

A lányuk előttem teljesen céltalan volt, és a remek barátaival napi szinten füvezett meg ivott, amiről a szülei a mai napig nem tudnak semmit.

Pár hét elég volt és miattam egyetemre jelentkezett, ahol már végzett is és mestert is tett, még csak nem is dohányzik, és rengeteg jó tulajdonságot neveltem belé.)


A szülei a mai napig nem köszönnek, ha összefutunk bárhol a városban…

2022. jan. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 A kérdező kommentje:
#45 Ez kicsit olyan szappanoperába illő történet. Biztosan igaz?
2022. jan. 12. 17:49
 47/60 anonim ***** válasza:
28%
46# melyik része tűnik hihetetlennek?
2022. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
86%
Az 20 evesen egy szorakozohelyet vezetsz 80 alkalmazottal
2022. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
27%

48# nyugdíjas volt a tulajdonos, és 4 szórakozóhelye volt Budapesten.

Sosem érdekelte semmi szinte, amíg volt bevétel.

A helyet 1 év pultozás után kaptam meg, nem tudta senkire hagyni, az előző vezetőt rajtakapta, hogy lopott.

Engem ismert 1 éve, mindig hibátlan munkát végeztem, és tudta, hogy orvos szeretnék lenni, akármikor kínált itallal, nem fogadtam el, mert nem szeretem az alkoholt, meg autóval jártam dolgozni is, amíg az összes kollégám rendszeresen részegen melózott.


12 pult volt a helyen, pultonként mindig behívtunk 2-3 főt, kb 30-35 pultos volt, pultonként 1 poharas, mosodában 4 fő, raktárban 2 fő, plusz a biztonsági személyzet, szabály szerint 200 fő után kellett 1 portás, és 4-6 ezres bulijaink voltak az erősebb napokon.

Plusz voltak a táncos lányok a színpadon, illetve akik a takarítást végezték zárás után.


A helyen napi kifizetés volt és mindenki után kaptam ezer ft-ot, így állapodtunk meg. Viszont ha hiány volt, vagy probléma, nekem kellett megoldani.

Illetve a HACCP-s papírokat is én ellenőriztem és feleltem a higéniáért.


Mellettem volt 2 további üzletvezető, az egyik egy könyvelő hölgy volt, aki a pénztárgépeket zárta és számolt el papíron nap végén, +1 fő aki a műszaki dolgokért felelt. Tűzvédelem, kijáratok, esetleges bombariadókor a kiürítés, színpad világítás, hangosítás, egyes részek lezárása, nyitása, sztárfellépők beengedése, stb.

Ők is közel 80-100 ezret kaptak minden nap.

Az alkalmazottaink 10-30 ezer között kerestek naponta, de ezek mellé volt is sokmilliós bevétel.

Nincs ebben semmi hihetetlen szerintem, hamar beletanultam mindenbe és hibátlanul üzemelt a cég végig.

2022. jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 A kérdező kommentje:
#49 Még mindig kamuszaga van. Ez a tipikus szappanoperába illő, nem ismertek el, aztán sokra vittem történet. Ráadásul ezek a számok amiket beirtál,teljesen nonszensz. Kicsit maradhattál volna a realitás talaján...
2022. jan. 12. 19:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!