Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legnagyobb igazságta...

Mi volt a legnagyobb igazságtalanság ami valaha ért, és akár hetekig, hónapokig is bosszankodtál rajta?

Figyelt kérdés

Igazából bármilyen ehhez kapcsolódó történetre kíváncsi lennék, legyen az iskolai, munkahelyi, párkapcsolati stb eset...

Ha több ilyen van, nyugodtan írjátok azokat is. :)



2021. jún. 26. 22:00
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
98%
#30. Köszönöm!! De tényleg!!
2021. júl. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
91%

Kitagadtak a szüleim, mert leszbikus vagyok. Mindezt úgy, hogy egész életemben jó gyerekük voltam, 18 éves koromtól dolgoztam, mindenben segítettem őket, erre mikor 24 évesen (10 év rettegés után) elmondtam nekik az igazat, kidobtak, azóta sem állnak velem szóba.


Nem is ez a legrosszabb, hanem az, hogy a bátyámat azóta mégjobban istenítik. A bátyámat, aki világéletében egy naplopó volt, most 30 és még mindig csak néha dolgozik alkalmi munkákat, különben a szüleim tartják el, mikor még otthon laktam, kéthetente új nőt hozott haza... És rá ezért büszkék. Én meg csak szeretném leélni a párommal az egész életem és máris én vagyok a sátán...

2021. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
86%
#24 vagyok, új fiókkal. Nagyon szépen köszönöm a privát leveleket
2021. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
94%
21-es: En is igy erzem, evtizedek ota bosszankodom minden egyes nap amiert erre a vilagra szultek.
2021. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hozzád legközelebb álló ember elárul, az kegyetlen! Nehéz feldolgozni, de nem lehetetlen. És ha ennek ellenére újra tudjuk kezdeni, az maga a csoda!
2021. szept. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
76%
Egy pasi mindig hangoztatta hogy okos, intelligens no kell neki. Aztan meg persze hogy egy tok butaval jott ossze. Semmire se megyek ilyen teren az intelligenciammal.
2021. szept. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
47%

24-es

Rettenetesen sajnálom, minden jót kívánok neked!

2021. okt. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
14%

24 kissé hihetetlen hogy ennek mennyi valóság alapja van hát oke ha igaz az szörnyű sajnos mindenről az apad tehet

Meg ha suli ido volt (azaz mennek jönnek) miert nem kiáltottál?

Ne haragudj de aki ilyent élőben mond annak biztos elhiszik valamint ott van akkor a 13 év kor különbség a gyerekeddel akkor miert is nevetnek ki miert nem hiszik el? Ahogy mondtam ha igaz akkor ez szörnyű de Tudom gyakori az egy költő oldal és a fele sem igaz az ilyen dolgoknak… :/

2021. okt. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
97%

Az első talán az, hogy a családom felelőtlen pénzügyi gondolkodásának köszönhetően hitelből hitelbe mentünk, folyamatos anyagi bizonytalanságban teltek a gyermek éveim és ezen szorongtam mindig is.


Második az, hogy diploma után egy szakmai fórumon közölték, hogy a piac megváltozása miatt a mi végzettségünk nem lesz jóár sehová. Ezt a munkakeresés később beigazolta. Óriási stressz volt új irányt kitalálni.


Aztán külföldre mentem dolgozni, az általuk biztosított rossz lakhatási körülmények miatt tüdőgyulladást kaptam, elmentem kórházba, ahol egy orvos hevenyészetten megvizsgált, majd azt mondta, hogy igyak szirupot és mehetek dolgozni. Hazajöttem öt hét után, nem fizettek ki.


Mindezek ellenére mára rendezett életet tudok élni, csak remélem, hogy okosabban, mint az elődeim.

2021. nov. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 Senior Séf ***** válasza:
85%
Tíz éve nem tudok napirendre térni afölött, hogy Orbánék lenyúlták a magánnyugdíj megtakarításomat. Sok-sok sorstársaméval együtt, mintegy 3000 milliárd Ft-ot.
2021. nov. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!