Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legnagyobb igazságta...

Mi volt a legnagyobb igazságtalanság ami valaha ért, és akár hetekig, hónapokig is bosszankodtál rajta?

Figyelt kérdés

Igazából bármilyen ehhez kapcsolódó történetre kíváncsi lennék, legyen az iskolai, munkahelyi, párkapcsolati stb eset...

Ha több ilyen van, nyugodtan írjátok azokat is. :)



2021. jún. 26. 22:00
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
68%
Sajnálom, hogy ezt gondolod. Én csak leírtam a sztorim, mert tetszett a kérdés.
2022. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
60%

Aztán majd napi 100 rugós fizu után majd orvos leszel

Jó nagy kamu vagy

2022. jan. 13. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
97%
Kidobott a pasim egy másik nő miatt,akivel megcsalt, de őt szintén csalja. Azért igazságtalan, mert én itt vagyok széttört szívvel, romokban lévő önbizalommal, miközben az a senkiházi boldogan éli a csaló életét.
2022. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:
#53 A másik nő tudja, hogy őt megcsalják?
2022. jan. 16. 14:01
 55/60 anonim ***** válasza:
100%
Most tortent tegnap hogy online kellett bekuldeni a foiskolai beadandoimat es teny h utolso pillanatra hagytam. Par perces net kimaradas miatt nem tudtam feltolteni! Vegul KETTO PERC kesessel emailben kuldtem el a tanarnak es NEM FOGADTA EL! Vissza se irt, csak latom a rendszerben: nulla pont. Meg ejjel is fent maradtam h megirjam a sok szart, sok ertelme volt 😭😭
2022. márc. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
100%
A pasim többféle betegséggel küzdött, folyton ápoltam. Mikor nálam merült fel egy súlyos betegség gyanúja, másnap kirúgott, hogy neki nincs energiája egy beteg nőre.
2022. máj. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
100%
53. es 56. ezek a csavok csak szívesseget tettek nektek!! Tudom h sovany vigasznak hangzik. De tenyleg igy van! Az ilyen minel elobb kiderul, annal jobb. Talalni fogtok olyat, aki megbecsul titeket. 🙂
2022. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
50%

Annyi szomorúságról tudnék írni, hogy inkább valami vidám idevágót fogok. Utólag röhögök az egészen. :)

Gyerekkoromban (kb 10 évesek voltunk) a haverok elhívtak a mezőre a szalmabálákhoz, amit közelről akkor láttam először, pedig rendre a mezőn játszottunk. Az volt az indok, hogy marha jó vuli lesz felmászni rá, meg leugrálgatni arról. Jó is volt! :)


Aztán jött a csősz. :D Egy kicsit kicsit be voltunk f@sva, kivée az 6egyik srác, őt akkor láttam először, és llandóan poéánosan feleselta csősznek. Azt se tudtam röhögjek, vagy sírjak. :')


"Nem tíírdepeeetek rendösen, ebatta kőkeji! Biztos gyufa van nálato, azé gyüttetek ide, majd dadok én nektök!!"


LEtérdepeltetett minket, miközben ordítva példabeszédeket adott elő a fantáziáiról, hogy biztos gyújtogatni mentünk. Felnőtt szemmel picit márérthető, hogy a felettesétől mit kaphat, ah kigyullad a mező, de hát a gyerekek sezretnek ugréndozni, a legritkább esetben gyújtogatni, szóval para volt az ürge nagyon... Vagy meghúzta a flaskát mielőtt szentbesédet tartott.


Kicsit úgy érezhettem magam, mint a filmben, amit utólag láttam, utólagosan érzek analógiát a kettő között: Indul a bakterház.

Közben a számomra ismeretlen kis srác kiforgatta a csősz szavait, és a röhögést megpróbáltuk visszafojtani, mert csak olaj lett volan a tűzre...


Hát, a paranoiája nem volt éppen igazságos velünk szemben, de felőtt fejjel már poénnak hat az egész. Éreztük, hogy ha nem azonnal bottal esett nekünk, akkor már nem lesz verés, úgyhogy abban bíztunk, hogy elúnja magát végre, és elenged minket... De csak mondta, csak mondta, mi meg azt, hogy mikor merül már ki a Duracel. Fűtötte belülről az alkohol. Nem is az áram... Régi szép idők a mezőn. :D

2022. máj. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nem sikerül egy egészséges terhesség sem míg mások csak szétrakják és ennyi.Nekem lombikkal sem sikerült eddig.Vagyis sikerült de vetélés lett a vége míg más le sem sz@rja hogy odafigyeljen az egészségére vagy csak anyagi vagy egyéb érdekek miatt esik teherbe az nem vetél el sőt....

Na ez qrva nagy igazságtalanság szerintem.Ez bosszantó.

2022. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 A kérdező kommentje:
#59 Megértem a fájdalmadat, valóban szörnyen igazságtalan, hogy sok esetben olyanoknak adatik meg a gyerek, akik képtelenek gondoskodni róla, még máshol minden körülmény adott lenne, de mégsem jön össze sehogy.
2022. jún. 5. 21:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!