Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagy ti is csak...

Csak én vagy ti is csak álmodoztok arról hogy nyaraltok vagy két hétig vagy nektek van rá elég pénz meg társ?

Figyelt kérdés
Bár már lehet egyedül is mennék. De kevesett keresek. Pedig jó lenne ki szakadni vagy két hétre valami jó szuper helyre.

2021. júl. 9. 15:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
48%

Nem szeretek nyaralni.

Az utazás/szállás kényelmetlen, a tömeg és a hőség elviselhetetlen, már itthon is kapható mindenféle étel, kultúrprogramok és látnivalók elérhetők online.

2021. júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
60%
Én mennék, ha nem lenne pandémia vagy nem lett volna, de volt, így nyilván tavaly nem tudtam menni, idén meg ha tudnék is, nem futja rá. (Majd jövőre)
2021. júl. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
22%
Utálok nyaralni. Valami budget nyaralásra simán futná egy jobb tengerparti apartmanban vagy hazai wellness hotelben, de nekem az ilyen programok nem jönnek be. Nem szeretem az embereket, a tömeget, a meleget, a körülményes utazgatást. Majd ha leszegy szigetem, vagy legalább valami elszigetelt helyen álló luxusnyaralóm saját partszakasszal, akkor nyaralok.
2021. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Tars nelkul kell menni nyaralni, hogy nyugodtan ismerkedhess ... es az igenyeidet kell a lehetosegeidez igazitani, hogy legyen ra penzed.
2021. júl. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
47%
Nekem penzem van, akár USA ba is, csak sajnos nincs időm és társam
2021. júl. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
47%
Nekem lenne rá pénzem is, meg társam is. Időm nincsen sajnos. Pedig én is úgy érzem jó lenne kiszakadni kicsit a mostani közegből, kezdek nagyon kiégni.
2021. júl. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
95%

Gyerekkent a Balatonon voltam 1x, mert vittek ismerosok, nagyon budget helyre, 5 napig ettunk szendvicset es hamburgert, es aludtunk egy xar fahazban. Olyan boldog voltam, leirni nem tudom.

Most felnottkent, hogy magam vettem a sorsom a kezembe, evi 2x megyek kulfoldre, minimum 4 csillagos szallodakba, tengerpartra. Idehaza is van nyaralo Balatonon.

Es pont a gyerekkorom miatt, nagyon de nagyon meg tudom ezt becsulni.


Mindenkit, aki nem engedheti meg maganak, oszinten sajnalok, mert igen, hiaba van, hogy az ember teper, az elet nem ugy hozza, es nem elore, hanem hatra halad.

Mindenkinek a legjobbakat!

2021. júl. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
12-es vagyok, nekem társ sem kell, plne nem programok. Egyedül szoktam menni, egy hétre vagy négy napra valahová, többynire apargmanban vagy olcsó hotelben szállok meg, és én döntöm el, milyen programokon veszek részt. A szervezett utazás programjait mindig is utáltam, egyszer voltam ilyen utazáson, de mr a második nap leléptem a magam útjára.
2021. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
29%
Penz lenne ra, tars az sajnos nincs. Na meg csak max 1 hetre tudok eljonni munkahelyrol :(
2021. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
66%

Szoktam álmodozni, de most se anyagilag nem tudnék megengedni egy kéthetes nyaralást (bár kemping beleférne), se barátnőm nincsen.


Még a végén tényleg macskás bácsi leszek.


21F

2021. júl. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!