Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem adtam pénzt egy kéregető...

Nem adtam pénzt egy kéregető néninek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma megállított egy idős jól szituált nénj, hogy adjak neki egy jegyre valót, mert a személyi igazolvány másolatot nem fogadják el. Sajnos nagyon rossz lelki állapotban voltam, ezért csak 100 forintot adtam amit éppen találtam a zsebembe. Oda adtam, majd utánam szólt, hogy ez neki kevés, rakjam el nyugodtan. Elsiettem onnan, természetesen nem vettem vissza. Nagyon bánt, hogy nem adtam oda a 400Ft jegyre valót. Vissza is sétáltam oda, de már nem találtam ott. Hogyan lépjek ezen túl?

2021. aug. 23. 15:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Küldj nekem húszezret, és oké.
2021. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Az idős néni már ingyen utazik, ha nem tudnád:)
2021. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%

Adtál a román koldusmaffiának 80 forintot, a mama nyugdíját meg kiegészítetted 20 forinttal. Gtatulálok! 🤦‍♂️

Különben sosem jön össze az új X5-ös, add csak nekik a pénzt, te marha!!

2021. aug. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. De nem volt nála csak a fénymásolt személyi, amit elvileg nem fogadtak el a villamoson. Ezt amúgy nem értem, én egy időben csak a fénymásolt irataimmal mászkáltam, mert féltem elhagyom őket. Úgy tudtam eddig, hogy az országon belül elfogadják...
2021. aug. 23. 16:03
 5/27 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy nem fogadják? A néni?
2021. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
25%
Már visszacsinálni nem tudod, legközelebb máshogy cselekedsz, ennyi.
2021. aug. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Mindig szoktam adni a kéregetőknek, általában 100 forintot. Mindig keveslik 😔 azt hiszem olyankor, hogy majd örülnek neki, hiszen más semmit nem ad. Ha 150-et adok sem elég... Ilyenkor egyébként megszoktam fogadni, hogy többet nem adok.
2021. aug. 23. 16:09
 8/27 A kérdező kommentje:
De most meg lelkifurdalasom van... Francba
2021. aug. 23. 16:09
 9/27 anonim ***** válasza:
80%
Más biztos adott neki, és hazajutott a néni. Te meg másnál segítessz majd.
2021. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg rohadt gusztustalan ez a “ez nekem kevés, vidd innen” szöveg. Lehet, virágnyelven mondta, de ez a lényege. Ahelyett, hogy örült volna, hogy 100 Ft-al beljebb van és ennyivel kevesebbet kell kérnie egy másik embertől.
2021. aug. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!