Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem adtam pénzt egy kéregető...

Nem adtam pénzt egy kéregető néninek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma megállított egy idős jól szituált nénj, hogy adjak neki egy jegyre valót, mert a személyi igazolvány másolatot nem fogadják el. Sajnos nagyon rossz lelki állapotban voltam, ezért csak 100 forintot adtam amit éppen találtam a zsebembe. Oda adtam, majd utánam szólt, hogy ez neki kevés, rakjam el nyugodtan. Elsiettem onnan, természetesen nem vettem vissza. Nagyon bánt, hogy nem adtam oda a 400Ft jegyre valót. Vissza is sétáltam oda, de már nem találtam ott. Hogyan lépjek ezen túl?

2021. aug. 23. 15:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
T20-as -talán már így is kínos volt neki egy valakitől kérni... de te biztos tudod,
2021. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
84%

Nem nevezném magamat expertnek de már láttam ezt azt. Sajnos a jó természetem miatt nagyon sok csótány megtalált az évek során.

A legjobb amit tehetsz hogy felemeled a fejed, kihúzod magad és a távolba bámulsz. Akkor kevésbé tűnsz áldozatnak. Viszont a dörzsöltebbek így is bepróbálkozhatnak. Akkor meg mond azt hogy "nem". Nem vagy köteles adni bárkinek bármennyi pénzt. Az a te pénzed és teljes hatalmad van felette.

Ha te kerested akkor azért ha meg a szüleid keresték akkor meg amazért.

Szoktam amúgy adni hajléktalanoknak de csak akkor amikor én akarok és annyit amennyit én akarok!

PONT.

Mi a franc ez hogy ők mondják meg hogy mit csinálhatok a saját pénzemmel?

Azt hiszik hogy nekem nem fáj a pénzkiesés?

Én is elköltöttem volna azt a 200-300 forintot.

Csak annyit adok ami nekem sem fáj

2021. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nálunk a parkolóban vadásznak a kéregetők, sok adnak, mert képesek körbekarcolni az autót.
2021. aug. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is ma futottam bele. Régen adtam, de annyi rossz tapasztalatom van már(a friss pékáru a boltból kijövet nem kell, holott kajára kért, erőszakosak, ha 100ast adnál, legyen már 200, ha 200at, legyen már 300, stb)

Ma is eladni akartak nekem valami bóvlit, mondom csak kártya van nálam, azt mondja nem baj, levásárolom neki az árát a boltban... meg a lónak a...

2021. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Jah :D . Emlékszem tesco előtt jött egy kéregető mert éhes. Mondtam neki hogy nem gond, most bemegyek és veszek neki valami konzerv egytalételt. Na ez neki nem tetszett és faképnél hagyott. Mikor megfordultam akkor láttam hogy kint a parkban van grillcsirkés.

Viszont én nem vagyok hajlandó 1000 forintot költeni egy vadidegenre.

Nem tudom, annyira elvannak szállva ezek a nyomorult koldusok

2021. aug. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Múltkor a főnökömnek szóltak be. Adott 200 Ftot, erre be szól neki a kéregetők, hogy adjon 2000et,mert látta, hogy bmwből szállt ki. Persze el lett küldve a francba (és ha nem is az övé a kocsi?)
2021. aug. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Minden hétköznap kb. 5en jönnek oda hozzám, pedig én alig járok ki, kb csak boltba meg az egyetemre, mivel itthonról dolgozom. Budapest. Nem adok senkinek. Nem is tudnék ennyit.
2021. okt. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!