Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok ember azt mondja lehetnék...

Sok ember azt mondja lehetnék kedvesebb de ha velem senki sem az akkor én miért legyek kedves?

Figyelt kérdés
2021. aug. 23. 22:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nos én is kedves vagyok mindenkivel, egyszerűen ez az alaptermészetem, és szinte minden nap látom hasznát is.

Munkám miatt rengeteget kell járjak hivatalokba ügyeket intézni, nem egyszer éltem már át, hogy az ügyfelezőt kiidegelte valami vadbarom, aztán jöttem én, és par kedves szóval elintéztem, hogy 6ablak helyett, végigzavarta a teljes ügyet ő, közben pedig kellemesen elbeszélgettünk...

Alapvetően úgy vagyok vele, hogy azt kapod vissza a világtól amit adsz neki...

Ha bunkó vagy mindenkivel, ne csodálkozz, hogy mindenki bunkó veled is. De ha kihúznád magad, erőltetnél egy mosolyt az arcodra, és ha csak erőltetve, de kedvesebb lennél, máris kevesebben bunkóznának veled.

2021. aug. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Előlegezd meg a kedvességet! És ne rakj mindenkit egy kupacba! Egyénenként kezeld az embereket.
2021. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Most ülök egy interspár parolójában, most jött ide hozzam sörre tarhálni egy cigány gyerek, mondtam neki, hogy pénzt nem adok, de benyúltam a szatyromba, kivettem egy sopronit és a kezébe nyomtam, leesett állal hálálkodott 10 percen at, nemsokkal rá pofáraesett egy öreg bácsi, feküdt a földön, mindenki kerülgette, az egyszem ember ako odament hozzá felsegíteni az a cigánygyerek volt...

Na szerintem ennyit ér kedvesnek lenni. Akivel kedvesek az emberek, az is pozitívan áll a többi emberhez. Ha csak belerúgtam volna, hogy takarodjon a francba, tarháljon máshol, lehet, hogy az a bácsi még mindig a földön feküdne.

2021. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!