Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nekem van szükségem beszélg...

Ha nekem van szükségem beszélgetésre akkor senki sincs?

Figyelt kérdés
Én meghallgatom az embereket, a gondjukat, bajukat, örömüjet, bánatukat, támogatom őket. Viszont amikor nekem van rossz napom, és nekem volna szükségem beszélgetésre, akkor ezek az emberek lepattintanak. Dolguk van, nem érnek rá stb. Jó esetben beszélnek velem 5 mondatot, hogy majd holnap folytatjuk. A lényeg, hogy rám ezek közül az emberek közül senkinek sincs ideje rám akkor, amikor viszont nekem volna szükségem rájuk. Elég megalázónak tartom. Magát a helyzetet is, mert mit lehetne mindani arra hogy valakik folyton ereztetik ők rohannak, nincs rám idejük. Én pedig kezdem feladni ezeket az embereket, de aztán mintha megéreznék, azonnal kedveskedni kezdenek, érdeklődnek stb. Miért van ez? Mit tehetnék hogy ne így legyen?
2021. aug. 30. 11:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
részvétem
2021. aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bánt a dolog mert én nyitott ember vagyok, de folyton falakat építenek elém. Az pedig félelmetes, hogy lehet rajta kívül nekem már sosem lesz barátom és mély emberi kapcsolatom? Amióta ő nincs, nem tudom miért, de a vele teljesen ellenkező emberekbe akadok. Olyanokra akik gátlástalanul hazudnak nekem, akik lehetetlen helyzetbe hoznak, és nincsenek rám tekintettel. Nem tudom miért történik ez velem azóta amióta ő nincs.
2021. aug. 30. 12:32
 13/16 anonim ***** válasza:
Részvétem, lesokkoltam mikor olvastam.
2021. aug. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én ezt az egészet nem értem. Ugyanolyan nyitott és jóindulatú vagyok, mint amilyen mindig voltam. Bizalommal fordulok a többi emberhez, mint ahogy mindig is tettem. Viszont amióta ő nincs, egyszerűen nem értem mi történik, hogyhogy kizárólag a vele ellentétes jellemű emberek jönnek az életembe. Nem értem.
2021. aug. 30. 13:23
 15/16 A kérdező kommentje:
Képzeljétek el azt, hogy miután meghalt, rá 2 hónapra kaptam tőle csomagot. Meg szoktuk egymást lepni ajándékokkal, könyvekkel stb, és az egyik tőle halála után 2 hónappal érkezett meg. És rengeteg furcsa dolog van, amire természetesen logikus magyarázatot keresek, de egyszerűen nincs rájuk logikus magyarázat.
2021. aug. 30. 13:29
 16/16 anonim ***** válasza:
Gondolj bele hogy sokan igy élik.le az egész életüket, egyetlen igaz barát nélkül.
2021. okt. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!