Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek igaz hogy egy...

Szerintetek igaz hogy egy ember minnel idosebb annal kevesbe erdekli hogy mit gondoljak rola masok?

Figyelt kérdés
En pl. mikor elkezdtem suliba jarni nem izgattam magam ezen, de kesobb mikor kamaszodtam mar egyre jobban fuggtem masok velemenyetol. De sok embertol pont az ellenkezojet hallom.

2021. szept. 4. 15:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindig akkor várunk külső megerősítésre, ha belül instabilak vagyunk. Másról nem is szólhat, csak az önbizalomról. Ez korfüggetlen.
2021. szept. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igaz. Engem sem érdekel más véleménye Tudom, hogy nekem mi a jó,azt csinálom. Ha másoknak felelnék meg egy csomó jó dologról lemaradnék. Persze van amikor rosszul döntök, de ez is hozzátartozik az élethez.
2021. szept. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szokták kérdezni: A magad életét éled vagy másokét?

- Akkor?

...

2021. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha normális akkor igen.
2021. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Rám igaz...

Kb letojom mások véleményét, meg hogy ki mit gondol.

Bár megfelelési kényszerem talán sose volt, azért 20 éves korom alatt sokszor volt az, hogy görcsöltem dolgokon, vagy cikinek éreztem utólag, és elég sokat eszembe jutottak ezek a pillanatok, és úgy éreztem, mindenki erre fog emlékezni, eláshatom magam, stb, de ma ez már tökre nincs ....


Tudod, ha más bénázik, butaságot mond, én sem azzal töltöm a következő 5 évemet, hogy azt emlegetem... Más sem engem figyel, minközben fiatalon tök olyan, mintha minden pillanatunkra emlékezne majd mindenki más... ostz nem....

2021. okt. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sosem érdekelt más véleménye ezek után sem
2021. okt. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!