Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki olyan szinten antialkoholi...

Aki olyan szinten antialkoholista, hogy tényleg egy korty sört sem hajlandó inni, ott általában milyen okok állnak emögött?

Figyelt kérdés

Aki valamilyen rendellenesség miatt nem ihat azt most értelemszerűen nem számolva.


Egy ideje viszont már érdekel, hogy mitől lehet az, hogy valaki tényleg egy fél pohár ingyen pezsgőt sem hajlandó legurítani valami eseményen mondjuk.


Olyat is ismerek aki mondjuk családi trauma miatt anitalkesz, mert valakije pont az alkohol miatt halt meg vagy bántalmazott családtagokat bár ezzel sem értek teljesen egyet, hogy emiatt akkor sose igyunk egy csepp alkoholt se. Nekem is egyik nagyapám pont ez a kategória volt sajnos. De én emiatt pont hogy még éreztem is egy kis motivációt, hogy bebizonyítsam lehet kulturált módon is alkoholizálni.


A másik amit hallottam már az az alkohol ízére vonatkozott, hogy azt nem bírják, de most komolyan mennyit lehet érezni abból egy 2-3% os citromos sörnél vagy cidernél?



2021. szept. 7. 17:24
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
77%
Epekő.
2021. szept. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
76%

Egy Bacardi Breezer nyakát leiszom, ami kb 3 korty, és elkezd hátul fájni a fejem (nekem nem szokott fájni szinte soha), melegem lesz, amit utálok, és rohadt álmos leszek.


Ha a tejtől vagy a kólától lenne ez, akkor azt nem innék.

2021. szept. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
79%
Megmondom őszintén, én nem értem azt, aki iszik. Miért kell a tudatmódosító, az agyzsibbasztó? Beszéljük meg inkább, ha baj van.
2021. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
67%
Én bár el szoktam fogadni mert így illik de amúgy nem szeretem az ízét az ilyesmiknek
2021. szept. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Régen ittam rendesen, randalíroztam, ittasan vezettem, agresszívan viselkedtem. Nem vagyok rá büszke. Aztán értem és rá jöttem, hogy ez nem vezet sehova. Leszoktam teljesen. Boldog párkapcsolatban élek, motorozok, sportolok. Csak új évkor iszok egy pohár pezsgőt, de ha nem innék se zavarna. Tökéletesen boldog vagy pia nélkül. 30/f.
2021. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem értem, miért kell elnevezni egy embercsoportot, akik NEM csinálnak valamit, ami nem is számít. Borsófőzeléket sem eszek, és nem vagyok anti-borsófőzelékista.
2021. szept. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok antialkoholista, inni is szoktam, de azt nem szeretem, ha tukmálják.


"de most komolyan mennyit lehet érezni abból egy 2-3% os citromos sörnél?"


De most komolyan, ha valaki nem akar inni, akkor miért kellene igyon?

Ha nem szereti ezeket, akkor miért kellene, hogy megigya?

2021. szept. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat


Azt látom néhányan kissé felfújják ezt a dolgot.


Következményről és hatásról beszéltek, de ha csak nem vagy különösen érzékeny rá akkor a világon semmit nem érzel 3 deci 4-5%-os sör elfogyasztása után.


#13 Tudatmódosító, agyzsibbasztó? Ez erősen túlzó és sarkító szerintem. Mintha azt feltételeznéd csak az iszik akinek van valami problémája vagy esetleg bulizós hülyegyerek. Meg lehet hihetelenül hangzik, de én pár alkoholos italnak kimondottan szeretem az ízét :D


Mort Subite jó kis meggyes sör 4% 330ml. Hetente 2-3 alkalommal esete legurul a 195 centis 100 kilós testembe, nem ettől fog a májam hamarabb tönkremenni és a tudatom se módosítja.

2021. szept. 7. 18:08
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
De bezizzent. Ellazít, csökkenti a stresszt. Azért, mert legális, még módosítja a tudatot.
2021. szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
És ha olyan kis mértékben hogy sem én sem a környezetem nem érzékel belőle semmit akkor mit számít?
2021. szept. 7. 18:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!