Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki olyan szinten antialkoholi...

Aki olyan szinten antialkoholista, hogy tényleg egy korty sört sem hajlandó inni, ott általában milyen okok állnak emögött?

Figyelt kérdés

Aki valamilyen rendellenesség miatt nem ihat azt most értelemszerűen nem számolva.


Egy ideje viszont már érdekel, hogy mitől lehet az, hogy valaki tényleg egy fél pohár ingyen pezsgőt sem hajlandó legurítani valami eseményen mondjuk.


Olyat is ismerek aki mondjuk családi trauma miatt anitalkesz, mert valakije pont az alkohol miatt halt meg vagy bántalmazott családtagokat bár ezzel sem értek teljesen egyet, hogy emiatt akkor sose igyunk egy csepp alkoholt se. Nekem is egyik nagyapám pont ez a kategória volt sajnos. De én emiatt pont hogy még éreztem is egy kis motivációt, hogy bebizonyítsam lehet kulturált módon is alkoholizálni.


A másik amit hallottam már az az alkohol ízére vonatkozott, hogy azt nem bírják, de most komolyan mennyit lehet érezni abból egy 2-3% os citromos sörnél vagy cidernél?



2021. szept. 7. 17:24
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

"Milyen fajta gombát vagy hogy volt elkészítve?"


És közben lámpával az arcába világítani? Miért kell kb vallatni azt, aki nem szeret valami?


Milyenfajtagombaholszedtékkiszedtekifőztemivelfőzte

2021. szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

"Alkoholproblémám? Ez igen bammeg... Erre inkább nem is mondok semmit"


Ha valaki az alkoholról problémázik és még egy kérdést is képes kiírni róla, pont azt hívják alkoholproblémának!

2021. szept. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá szüksége.

Én se próbálok ki mindenféle drogot pl., nincs semmi traumám, csak nem érdekel.

2021. szept. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább soha nem volt rá se lelki, se testi szükségem. És már gyerekkoromban is szánalmasnak tartottam az alkoholal, cigivel menőző önbizalomhiányos, kisebbrendűségi komplexusos, felnőtet játszó hülyegyerekeket.

Tehát nem volt rá szükségem, és le is néztem az alkoholizáló idiótákat, igy aztán soha szoba sem került hogy akolholt igyak.

2021. szept. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszert szedek, ami végig kíséri az életem. Erre nem ihatok. Néhány korty is halálba küldhet.
2021. szept. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
Mert az alkohol szintekkel lejjebb tesz ahhoz képest ahol nélküle lehetnél, mindezt úgy, hogy közben észre sem veszed.
2022. máj. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
#36 Képzelem 3 deci cider milyen szintekkel visz lejjebb. Komolyan aki ilyeneket ír ott azért vannak téveszmék
2022. máj. 26. 09:51
 38/38 anonim válasza:

Érvelhetsz azzal persze, hogy a hétvégi könnyed sörözgetés (vagy ciderezés) mennyire kis apró, ártalmatlan öröm szerzés. És valóban, nincs is olyan ember, akinek ne csalna bájos mosolyt az arcára az a néhány pohárka.


De azért kontrázzuk le nyugodtan az anyát, hogy fel ne lazuljanak a tények; generációkat tesz/tett tönkre és az általa a társadalmakban okozott kár pénzben ki sem fejezhető.

2022. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!