Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez már rib*ncság lenne?

Ez már rib*ncság lenne?

Figyelt kérdés

Ha összejárnék valakivel csak szexre, vagy bele mennék egyéjszakás kalandokba, azonnal rib*ncnak számítanék? Azok a nők, akik így élik az életüket, tőlük kérdezném, boldogabbak így? Jól érzik magukat a bőrükben? Nem megszólásként, tényleg érdekel. Igazából már ott tartok, hogy így jobban járnék én is, csak egy kicsit tartok tőle, hogy utána értéktelennek érezném magam...

27 N



2021. szept. 16. 22:19
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
17%
A pasiknal sem egyforma az értékrend és nem mindenkinek ugyanazt jelenti a rib#nc. Akivel csak össze jártam azzal sosem járnék, akkor sem ha szerelmes belém. Nem mondom, hogy emiatt egy nagy ribizli, de nálam párkapcsi terén megbukott. 30/f.
2021. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
14%

Az életben ki kell próbálni mindent, de talán az a legegészségesebb ha valaki 18-23 körül teszi ezt meg és utána már komolyabb kapcsolatokban gondolkozik.


Ha mindezt 27 évesen kezded el és rákapsz elég furcsa lesz +30osan megtalálni az igazit és 40 fele szülni vagy arra az elhatározásra jutni, hogy "Minek gyerek? Már amúgy is picit késő"


Persze nem biztos hogy így lesz, elég durván sarkítottam, de talán ez mutatja hogy ebben az életkorszakban amiben vagy inkább kilábalnak a lányok a "rib..cságból" nem bele.

2021. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
81%
Mi bajod lenne, ha páran megdugnak?
2021. szept. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
2es, van már gyerekem, szóval ez nem gond. És nem akarok mindenáron belevágni ebbe, hogy most minden hétvégén mással, csak egyszerűen nem akarom bele adni a lelkem egy kapcsolatba s utána szenvedni. Jelen esetben pl arról van szó, hogy van valaki aki úgy tesz mintha kapcsolatot akarna, de egy két szavával úgy elárulta magát, és nagyjából a legtöbben csak csak erre is utaznak. És akkor én miért ne játszadozhatnék, persze csak az ilyenekkel? Gondoltam majd hagyom, hogy azt higgye szórakozik velem, közbe majd én is csak azt teszem vele.
2021. szept. 16. 22:58
 5/54 anonim ***** válasza:
48%
Nem gondolod, hogy ezzel nem mutatnál túlzottan jó példát a gyereknek?
2021. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
3as, semmi, jól érezném magam, de tudod, én nő vagyok, és egy nő nem tehet ilyet, ez csak a pasiknak szabad. Pedig a nőknek is vannak szükségleteik. Igen, nekem is. És igen néha hiányzik a szex, viszont már belefáradtam abba, hogy mindig én húzom a rövidebbet, mert megbízok valakiben és reményekbe ringatom magam aztán meg jön a pofára esés.
2021. szept. 16. 23:04
 7/54 anonim ***** válasza:
11%

2es vagyok. Ebben az esetben szerintem oké.


Pár ilyen eset megtörténhet. Én inkább arra gondoltam, hogy az a gáz ha valaki 27 évesen akar átesi egy igazi riban- korszakon, nem csak időnként lefeküdni valakivel.

2021. szept. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
5os, természetesen nem előtte csinálnám, és nem rendszeresen, csak néha. De látjátok pont ez a baj, az ilyen előítéletek miatt nem vagyok biztos benne, hogy ez jó és hogy akarom-e. Még nem döntöttem el, csak felmerült, hogy mi lenne ha...
2021. szept. 16. 23:10
 9/54 anonim ***** válasza:
18%

Nálam nagy a szerszám, bele csaphatsz a lecsóba.:)))

33F

2021. szept. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
76%
#9 Bszhatod a szerszámodat ha nem aranyból van :D
2021. szept. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!