Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez már rib*ncság lenne?

Ez már rib*ncság lenne?

Figyelt kérdés

Ha összejárnék valakivel csak szexre, vagy bele mennék egyéjszakás kalandokba, azonnal rib*ncnak számítanék? Azok a nők, akik így élik az életüket, tőlük kérdezném, boldogabbak így? Jól érzik magukat a bőrükben? Nem megszólásként, tényleg érdekel. Igazából már ott tartok, hogy így jobban járnék én is, csak egy kicsit tartok tőle, hogy utána értéktelennek érezném magam...

27 N



2021. szept. 16. 22:19
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:
50 akkor alamuszi vagyok 😅
2021. szept. 18. 18:50
 52/54 anonim ***** válasza:
51: Bocsi, de szerintem a 35ös pont azt írta, hogy aki csinálja magától, az az alamuszi (szerinte), tehát nem rád vonatkozóan írta.
2021. szept. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 A kérdező kommentje:
#46, #47 - nem általánosítok, de ha azt hiszitek, hogy egy olyan lánnyal aki gyülibe jár jobban jártok, tévedtek, pont ahogy mondtátok, senkinek sincs homlokára írva, nekem pont, hogy a legriban*abb lány ismerőseim, templomba meg gyülibe járnak. Még egyszer hozzáteszem, ez nem általános, csak ha már arról beszéltek itt, hogy mindegyik álcázza magát stb és jösztök az ilyen gyülis dologgal, konkrétan egyik szavatokkal ütitek a másikat.
2021. okt. 11. 11:27
 54/54 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam el az egészet, se válaszokból, se történetből, de feltűnt a gyerek. Ő miatta én nem tenném.
2021. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!