Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez már rib*ncság lenne?

Ez már rib*ncság lenne?

Figyelt kérdés

Ha összejárnék valakivel csak szexre, vagy bele mennék egyéjszakás kalandokba, azonnal rib*ncnak számítanék? Azok a nők, akik így élik az életüket, tőlük kérdezném, boldogabbak így? Jól érzik magukat a bőrükben? Nem megszólásként, tényleg érdekel. Igazából már ott tartok, hogy így jobban járnék én is, csak egy kicsit tartok tőle, hogy utána értéktelennek érezném magam...

27 N



2021. szept. 16. 22:19
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
5%

Na de cserébe mindig kőkemémy!:)


És csúcsra juttatom minden nap ha jelentkezne nálam a hölgy.;)

2021. szept. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
52%
Az lenne
2021. szept. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
64%
#11 csúcs vagy te
2021. szept. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
89%
Miért lenne rib.ncság? Nem értem, ez csak szex. A te értéked meg nem a szexualitásodban van, az csupán egyetlen aspektusa az életednek, a lényednek. Tedd, amit jónak érzel, ne mások véleményével foglalkozz.
2021. szept. 17. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem.

Miért rosszabb az aki mondjuk 5 emberrel szexel összesen 5x,mint az aki eggyel 5x.

Egy állandó kapcsolatban levő ember alapból többet szexel mint az akinek csak néha van alkalmi kalandja. Tehát ha a ribiség azzal egyenlő, hogy ki szexel többet/ "ki a használtabb".. Akkor a kapcsolatban levő aktív nemi életet élő többet dug, használtabb.

2021. szept. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
88%
Ne foglalkozz mások véleményével, tedd ami jól esik. Nem lesz ennyitől ribi, de ha az lennél valaki szemében, mit számít ha te nem tartod magad annak? Élvezd az életed, kövesd amit jónak látsz,ne azt amit mások látnak annak.
2021. szept. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:
Igazából már csak a puszta gondolat miatt is annak érzem magam 😅 de inkább leszek egy boldog majdnem ribi, mint egy depis, csalódott, átbaszott, szerelmes, faképnél hagyott, folyton szenvedő jó lány.
2021. szept. 17. 11:06
 18/54 A kérdező kommentje:
Mert eddig az voltam
2021. szept. 17. 11:07
 19/54 anonim ***** válasza:
100%

Egyedülálló fiatal nő vagy. Miért ne szexelhetnél?

Senkinek nem tartozol elszámolással.

És senkinek nem kell beszámolj, hol jártál és miért.

Nem lesz a homlokodra írva. Élj úgy, ahogy neked jó!

2021. szept. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
40%

Megbánnád. Jó a lelkiismereted, ne térj rossz útra, mert annak mindig megvan a negatív következménye. Nem lennél semmivel sem boldoggabb, így nem fogod megtalálni a boldogságot, csak a kisördög súgja a füledbe.

Nem lennél r*banc, mer azok megkérik érte a pénzt, te meg még azt sem, csak egy ingyen játékszeré silányítanád magad. A lelkedet nem tudnád kivonni a folyamatból. Ha a csalódottságodat vezetnéd le így, vagy egyfajta bosszú a férfiakon, akkor ez nem fog működni.

A gyerekeid is rá fognak jönni, ne hidd, hogy nem, az igazság mindig kiderül.

Én azt tanácsolnám, ne hagyd, hogy lehúzzon az örvény.

2021. szept. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!