Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez már rib*ncság lenne?

Ez már rib*ncság lenne?

Figyelt kérdés

Ha összejárnék valakivel csak szexre, vagy bele mennék egyéjszakás kalandokba, azonnal rib*ncnak számítanék? Azok a nők, akik így élik az életüket, tőlük kérdezném, boldogabbak így? Jól érzik magukat a bőrükben? Nem megszólásként, tényleg érdekel. Igazából már ott tartok, hogy így jobban járnék én is, csak egy kicsit tartok tőle, hogy utána értéktelennek érezném magam...

27 N



2021. szept. 16. 22:19
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
97%

20


Te normális vagy? :D Milyen rossz út, az hogy szexel?? Ha mindkettő fél tudja, hogy ez csak szex akkor mitől lenne ingyen játékszer ne nevetess már. A nők is élvezik a szexet és igényük is van rá.

2021. szept. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
A szex jó dolog. De azért van sok olyan nő, aki csak akkor bújik veled ágyba, ha egy pár vagytok és azért nem 2napja vagytok 1ütt. Javítsatok ki hölgyek, ha tévedek! 30/f.
2021. szept. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
95%
Igen, de vannak olyan nők akiknek nem kell párkapcsolat ahhoz, hogy élvezzék a szexet. Nem vagyunk egyformák.
2021. szept. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
10%

Kéne a fenének egy ilyen nő aki ágyról ágyra jár...


Még a végén elkapnék töle valamit

30F

2021. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:

24es, jó hogy nekünk kelljen az olyan pasi aki egyik barlangból a másikba jár mi?? Mert nektek dicsőség, nekünk meg szégyen ugye?

Megaztán hagyjuk ezeket a dumákat, hogy kinek kell az ilyen nő, mind jó lányt akartok azt meg el vagytok ájulva a rib*ncoktol, mert szinte mindegyikötöknek kijut egy-egy rendes lány, de nektek nem elég, aztán meg ki vagytok akadva, ha egy lány úgy dönt, hogy köszöni szépen, de nem kér többet a fájdalombol.

Nem mondtam, hogy ribi akarok lenni, csak megkérdeztem, hogy az lennék ha...

Ne vegye ezt minden pasi magára, tudom, hogy van még normális férfi is, csak nincs minden nőnek szerencséje hozzájuk.

2021. szept. 17. 15:31
 26/54 anonim ***** válasza:
23%

Nekem ne haragudj de ez biztos nem férne bele az értékrendembe hogy hozzád hasonlóval összejöjjek.Több mint 5 éve nem voltam senkivel, de nekem van önuralmam.

Hajrá, sok sikert.

30F

2021. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
Senki sem kérte, hogy összejöjj velem 😁
2021. szept. 17. 16:10
 28/54 anonim ***** válasza:
0%

A nők többségének több partnere volt mint a férfiaknak általában. Én is ettől rettegek hogy nehogy olyan nővel jöjjek össze akit már megfektettek vagy 40en. Az a baj hogy nincs ráírva senkire sem a fenébe

32F

2021. szept. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
100%
28 Ezt a statisztikát hol olvastad?
2021. szept. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Az ismerősi körben bőven több férivel feküdtek le a nők, utó bbi 3 barátnőm is bőven vert engem számokban. Nagyon nagy álcamesterek szerintem. Pl hugomat kérdeztem bőven 10 felett jár 28 évesen, nálam 35 évem alatt nem volt ennyi összesen.

2021. szept. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!