Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez már rib*ncság lenne?

Ez már rib*ncság lenne?

Figyelt kérdés

Ha összejárnék valakivel csak szexre, vagy bele mennék egyéjszakás kalandokba, azonnal rib*ncnak számítanék? Azok a nők, akik így élik az életüket, tőlük kérdezném, boldogabbak így? Jól érzik magukat a bőrükben? Nem megszólásként, tényleg érdekel. Igazából már ott tartok, hogy így jobban járnék én is, csak egy kicsit tartok tőle, hogy utána értéktelennek érezném magam...

27 N



2021. szept. 16. 22:19
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
8%

És ezt honnan tudod hogy nála mi a helyzet ez ügyben.

Viszont az tényleg madár lehet aki ilyennel összejött.😂😂😂😂😂😂

Egy igazi balfék, akinek csak egy ilyen szétkefélt nő jutott.,😂😂😂😂😂

2021. szept. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
Ezt sose értettem. Ha valakinek van 1 párja de azzal mindennap szexel éveken át, míg van akinek volt pl 20 partnere akikkel egyszer szexelt akkor hogy lesz a második "szétkefélt" :D
2021. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
0%

Azért a kettő nem ugyanaz.

Engem nem zavar hogy sok partnerrel voltak itt nők, csak ne álszenteskedjenek.És az a durva hogy mikor ismerkedek tőlem tartanak a nők, meg óvatoskodnak, taktika....és lehet 3x annyi férfi volt meg neki

2021. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
92%
Tudom, hogy nem ugyanaz. Csak mitől lesz “jobban elhasznált” valaki azért mert több partnere volt de lehet kevesebbet szexelt? Erre próbáltam csak rávilágítani, hogy hülyeség ez az egész “elhasznált, szétkefelt” stb kifejezés. Mert attól, hogy valakinek több partnere volt, még nem jelent több szexet.
2021. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
28%
20 különböző farok nem ugyanaz mint egy állandóval..Perverzek, arcra fröccsintősök stb is járhattak benne.És kiégettebbek is az ilyenfajta nők lelkileg is.20-30-40 különböző farok után mi újat lehet már mutatni egy ilyennek.
2021. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
5%

Huuu gyerekek, én ezért ismerkedek csak hit gyülis lányokkal, ők még erkölcsösek javarészt.

És még dicsekszik is pár hogy neki mennyi farok volt meg, meg kiélte magát stb.

Csak azt a manust sajnálom aki vele van.....szegény ember ha tudná....

2021. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
5%
Holnap lesz egy talim egy lánnyal. Azt hiszem dupla gumit húzok ezek után.Eddig sem bíztam a nőkben de amiket itt olvastam...és tényleg nincs a homlokukra írva. Talán tényleg keresztény lány lenne az opció már nálam is
2021. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:

Bárcsak én akadnék össze ilyen szexgép nőkkel.:(

Nekem csak a frigid hideg lányok akadtak eddig.

2021. szept. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:
Igaza volt annak aki azt mondta, hogy csak a szám jár. Tegnap ott volt a lehetőség én meg leléptem 😂
2021. szept. 18. 16:13
 50/54 anonim ***** válasza:

Én voltam a 35ös

Nagydumás vagy, tudtam hogy nem mered

2021. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!