Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez már rib*ncság lenne?

Ez már rib*ncság lenne?

Figyelt kérdés

Ha összejárnék valakivel csak szexre, vagy bele mennék egyéjszakás kalandokba, azonnal rib*ncnak számítanék? Azok a nők, akik így élik az életüket, tőlük kérdezném, boldogabbak így? Jól érzik magukat a bőrükben? Nem megszólásként, tényleg érdekel. Igazából már ott tartok, hogy így jobban járnék én is, csak egy kicsit tartok tőle, hogy utána értéktelennek érezném magam...

27 N



2021. szept. 16. 22:19
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
Igen mert a nőket alábecsülik mindig partnerszámban, a férfiaknál meg eltúlozzák.
2021. szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
95%

ridikul.hu :D 2200 fő ne haragudj, de nem reprezentatív.


Ettől független természetesen létező dolog, hogy van akinek több, van akinek kevesebb partnere volt. De nem ez határozza meg valaki értékét.

Persze, igényünk lehet arra, hogy nem szeretnénk "sok partneres" nőt, de mivel nem mindenki ilyen, ezért azokat kell megkeresni és nem elítélni az előbbieket.

2021. szept. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen azoknak akik normálisan válaszoltak, beleértve az ellenérveket is, hiszen azok is hasznosak.

Mondjuk azért még szívesen olvastam volna olyan nők válaszát akik így élnek, kíváncsi lennék, hogy jobb így, hogy érzik magukat?

Sajnálom, hogy sokan úgy értelmezték, hogy be akarok állni ribinek 😅 nem, csak néha-néha összejönnék valakivel anélkül, hogy beleverném magam egy újabb stresszes és fájdalmas kapcsolatba.

2021. szept. 17. 17:44
 34/54 anonim ***** válasza:
95%

"Mondjuk azért még szívesen olvastam volna olyan nők válaszát akik így élnek, kíváncsi lennék, hogy jobb így, hogy érzik magukat?"

- most már vőlegényem van, tehát nem élek így jelenleg, de előtte éltem így, és igen, akkor is és most is jól érzem magam. Semmiféle szexuális frusztrációm nem volt, amit szerettem, azt kipróbáltam, jókat buliztam, ismerkedtem, éltem. Vőlegényemet is így ismertem meg, nem indult komolynak, mégis komoly lett belőle. :)

2021. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:

Neked csak a szád jár kérdező szerintem. nem vagy te olyan...


Aki ilyen típus amiről beszélünk, nem kérdezget senkit erről a dologról.Csak szépen csinálja magától, főként az ilyen alamuszibb nőkre jellemző ez a stílus általában ahogy tapasztalom.

33F

2021. szept. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
0%

34 akkor találtál egy madarat ügyes vagy.


Akik meg szerte-széjjel.....,ők meg csak sunyiban nevettek magukban.

19F

2021. szept. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
0%

Előző jól mondod, és mennyi ilyen van nagyon durva.

Utcán kiöltözik és meg nem mondanád az ilyenről😂😂😂😂

2021. szept. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
94%

"Mondjuk azért még szívesen olvastam volna olyan nők válaszát akik így élnek, kíváncsi lennék, hogy jobb így, hogy érzik magukat?"


Nagyon jól érzem magam. Kipróbáltam sok fantáziámat, rengetek szép, pár kevésbé szép emlékem van. De nem bánok semmit. Ma már hűséges párkapcsolatban élek, de nem bánom a szexuálisan szabad éveimet sem.

2021. szept. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
94%

36


Ugyan nem nekem szólt, de én írtam a 38-as választ, szóval akár nekem is szólhatna.

Tőlem az nevet aki akar, sose érdekelt mások véleménye. Egyébként ők ugyanúgy ott voltak az aktus alatt, úgyhogy nem értem a kuncogás tárgyát, de őszintén le is szarom...:D Aki mások véleménye szerint akar élni, szíve rajta, de én nem fogok rosszul aludni miatta. Lehet elítélendő hogy "sok" partnerem volt, de én így érzem jól magam, szabadon. Nem kell összejönnötök velem, nekem sincs szükségem a korlátolt felfogásotokra a mindennapokban. De ez a szép az életben, nem vagyunk egyformák, így megtalálja mindenki a párját.

2021. szept. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
93%
"találtál egy madarat" - te vagy a madár, frusztrált barátom. Azért mert neked nincs sikered a másik nemnél és a kutya nem akar lefeküdni veled, másokkal meg igen, nem a másik lesz a rossz.
2021. szept. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!