Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az ilyen lányról...

Mit gondoltok az ilyen lányról? Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm akinek barátja van. Viszont a barátja háta mögött viccből flörtölget máshol fiúkkal. És elintézi annyival, hogy csak viccel, viszont a fiúk meg komolyan veszik és azt hiszik, hogy tènyleg van esélyük nàla. A csaj ugyanis nem beszél nekik arról, hogy van pasija, így persze, hogy komolyan veszik. Na mindegy, nem is ez a lènyeg bár ezt is elég gerinctelen húzásnak tartom, hogy a pasija háta mögött csinálja ezt akit àllítólag annyira szeret, meg így viccelődik, nekem erre nem vevő a humorérzékem. De a lényeg, hogy rànyomult az én fiúmra és vele is elkezdett viccből flörtölgetni. Tudja, hogy ő velem van, de akkor is csinálja. A barátom persze nem flörtöl neki vissza, de a csaj nem veszi a lapot. Ez így nekem nem fér bele. Semmi közöm hozzá, hogy a csaj kivel jàtszadozik a pasija háta mögött, de ne az èn fiúmmal, mert ahhoz igenis közöm van. Olyanokat mond, hogy össze akar vele melegedni, meg szexuális utalásokat tesz neki. Jogosan vagyok kiakadva a làny viselkedésén? Mit tegyek egy ilyennel, hogy leálljon? Màr szóltam neki, de csak röhög rajtam, szerinte túl komolyan veszem, mert ő csak viccel. Ezek utàn azt sem szeretném, hogy a fiúmmal csak barátok legyenek (mert amúgy azok, privàtba is szoktak beszélni), nem bízom a csajban, kitudja az én hátam mögött mikor repül majd rá, vagy lehet már megtette.

2021. szept. 23. 08:41
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok. :)
2021. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Én 25 :D De engem is baromi könnyű felmérgesíteni, utálom a gyakorin amikor valaki kötekszik. És most nem térek már vissza erre a kérdésre, meg hogy ez alatt mi volt, most ezt így az egész gyakoriról írom, szóval ne vegyétek magatokra nem bántalak titeket, én hiszem, hogy normálisan is lehet beszélni veletek, szóval adok egy esélyt mindenkinek itt. :D

De az akivel képtelenség szót érteni, és ebből áll az egész élete, minden napja, hát azokat kitiltanám az oldalról. És fura, mert nekem rosszul esik az is ha egy ismeretlen beszól ok nélkül. Lehet én vagyok túl érzékeny, sőt biztos. XD De ez van. Én ilyen vagyok.

2021. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Segítetek nekem kiosztani valakit? Annyira felhúztak egy másik kérdésnél. Mindjárt belinkelem, na azt a kérdezőt aztán nyugodtan lehet szidni, mert ő a nagybetűs szánalom, meg az arca is nagy a semmire. Egy pill és belinkelem (remélem nem törlik majd a válaszomat. :D )
2021. szept. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Na itt van: https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcs..


Az ilyen lányról mit gondoltok inkább? El akarja szedni a pasimat a kis ribi (nugi nem vettem komolyan) XD Elég nagyra tartja magát, meg aki arra vágyik egy kapcsolatban, hogy más fiúkkal feküdjön össze az az utcasarokra való, és szomorú, hogy ilyen lányok vannak akik erre éreznek késztetést. Na inkább őt kéne kiosztania mindenkinek, mert árad az összes válaszából a nagyképűség, meg a ribiség.

2021. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ez a tekérdések? Ami itt van a linken?

2021. szept. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Dehogyis. Oké, ő is 17 éves, de én az ilyen ribizlikkel szóba se állok. Amúgy meg én most látom ezt a kérdést először, de sajnálom, mert ez mégjobban felhúzott. 🙄
2021. szept. 25. 21:54
 37/41 A kérdező kommentje:
Nem csoda ha csak fiú barátaim vannak szinte (1-2 lány kivételével). Sajnos a legtöbb lányról kiderül, hogy ilyen, áskàlódnak a másik háta mögött, kavarnak a pasijuk háta mögött, meg ez az életcéljuk, hogy összefeküdjenek mindenkivel. Na hát az ilyenek miatt vagyok elővigyázatos a korombeli lányokkal, mert rengeteg az ilyen. Na ez az amit lenézek. Akinek a hűség nem ér semmit.
2021. szept. 25. 21:57
 38/41 anonim ***** válasza:

35, nem a kérdezőé. Én ismerem a kérdezőt személyesen, szóval biztosra tudom, hogy nem az övé. :D Lehet, hogy hirtelen haragú, meg sok rosszat lehet rá mondani (bocsi :D ), de ő nem ilyen ribi. :/

Őszintén remélem, hogy aki azt a kérdést kirakta az csak trollkodott.

2021. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Wow, már 39 válasz. Már csak 61 kell és elérjük az eredményt. :D Ki mit dolgozik? Vagy ha még nem dolgoztok kinek mi az álommunkája? Kezdem én, én tanár szeretnék lenni, azon belül is történelem tanár, mindig is érdekelt a történelem, szabadidőmbe olvasgatni is szoktam róla, meg egy csomó ilyen témájú könyvem van.
2021. szept. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Éés majdnem kiesett a piercingem holy shit, még friss, nem eshet ki XD De megmentettem. xd
2021. szept. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!