Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az ilyen lányról...

Mit gondoltok az ilyen lányról? Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm akinek barátja van. Viszont a barátja háta mögött viccből flörtölget máshol fiúkkal. És elintézi annyival, hogy csak viccel, viszont a fiúk meg komolyan veszik és azt hiszik, hogy tènyleg van esélyük nàla. A csaj ugyanis nem beszél nekik arról, hogy van pasija, így persze, hogy komolyan veszik. Na mindegy, nem is ez a lènyeg bár ezt is elég gerinctelen húzásnak tartom, hogy a pasija háta mögött csinálja ezt akit àllítólag annyira szeret, meg így viccelődik, nekem erre nem vevő a humorérzékem. De a lényeg, hogy rànyomult az én fiúmra és vele is elkezdett viccből flörtölgetni. Tudja, hogy ő velem van, de akkor is csinálja. A barátom persze nem flörtöl neki vissza, de a csaj nem veszi a lapot. Ez így nekem nem fér bele. Semmi közöm hozzá, hogy a csaj kivel jàtszadozik a pasija háta mögött, de ne az èn fiúmmal, mert ahhoz igenis közöm van. Olyanokat mond, hogy össze akar vele melegedni, meg szexuális utalásokat tesz neki. Jogosan vagyok kiakadva a làny viselkedésén? Mit tegyek egy ilyennel, hogy leálljon? Màr szóltam neki, de csak röhög rajtam, szerinte túl komolyan veszem, mert ő csak viccel. Ezek utàn azt sem szeretném, hogy a fiúmmal csak barátok legyenek (mert amúgy azok, privàtba is szoktak beszélni), nem bízom a csajban, kitudja az én hátam mögött mikor repül majd rá, vagy lehet már megtette.

2021. szept. 23. 08:41
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
30%

"amúgy jó, hogy beküldted nekünk, mert jót röhögtünk xd"

Szerintem rajtatok kívül senki nem röhögött, pont ti mutatjátok az oldal színvonalának másik végletét :D

Kérdező, 18 évesen illene már kicsit értelmesebben kezelni az ilyen helyzeteket, először kb ilyen 13-14 évesnek tippeltelek volna, de kicsit cink, hogy felnőtt létedre ezen a szinten megragadtál.

2021. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Akinek problémája van a reakciómmal az beavatna, hogy kezeli ő mègis az ilyen helyzeteket? Sajnálom, de szerintem akkor lennék hülye, ha csendben tűrném, hogy egy névtelen senki belém kössön ok nélkül. Na az vallana gyenge jellemre. Kezd elfogyni a türelmem az olyan primitív senkik miatt akik ezért járnak fel az oldalra. És szerintetek türelmesnek kell velük lenni...mire fel?
2021. szept. 25. 20:22
 13/41 anonim ***** válasza:
0%

Ezek tényleg hülyék. Gondolom, sőt biztos vagyok benne, hogy életedben nem láttak még nőt közelről, csak a poreszben (ugye az az életük, ott ülnek magányosan és a kicsi cerkájukkal verik olyan nőkre akikről csak álmodhatnak), és bármit megtennének már, hogy legyen valakijük, és elnéznének neki ilyen dolgokat, meg olyan papucsok lennének, hogy ezek őket nem zavarnának ha mással is flörtölne, ezért le szánalmasozni a kérdezőt, na az a szánalmas.

Ha meg nők akkor is ugyanez a helyzet csak fordítva. Elég ocsmányak lehetnek ígyis úgyis akik nem tudnak érvényesülni kapcsolatok terén, és irigyek másokra amiért nekik nem jutott senki másoknak meg igen. Hogy honnan tudom? Mert ha bárkijük lenne akkor nem az lenne az életcéljuk, hogy ide feljárjanak, és ilyen lekezelő stílusban beszéljenek olyannal aki nekik nem ártott. Mert akkor lenne annyi érzelmi intelligenciájuk, hogy nem éreznék ennek szükségességét, viszont mivel más örömük nincs az életben ezért ettől érzik jól magukat, ez nekik a felsőbbrendűség érzése. Sajnálom őket azért, mert ezzel, hogy a neten arc nélkül nagy a szájuk nem jutnak semmire sem az életben, ettől még ugyanolyan senkik, akik névvel meg arccal már nem ilyen nagydumások a valóéletben, mert párszor felkennék őket a falra egy ilyenért, de a neten könnyebb persze minden következmény nélkül játszani magukat, itt nem árt nekik senki.

2021. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
0%

A kérdező feltett egy kérdést, hogy jogosan akadt-e ki vagy sem. Ebbe mit kell belekötni? Mert már megoldódott? Na és? Attól még megkérdezheti utólag is, vagy ki tiltja meg neki? Egy csomó kamu kérdés van az oldalon, ennél sokkal rosszabbak, vagy ízléstelenek, azokat megtűritek, ezt meg nem, csak mert utólag is érdeklik a vélemények?

Nekem is szokott olyan lenni, hogy múltbeli dolgokon gondolkozok, hogy jól cselekedtem-e vagy sem, nem azért mert nem léptem túl rajtuk, csak az ember utólag is visszagondol a múltra, hisz a múltbeli dolgokból tanulunk. Miért baj, ha érdekli, hogy igaza volt-e vagy sem? Fel nem fogom, hogy ez egyeseket miért zavar, de fura emberek vannak itt az tény.

2021. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
Ma mi van itt az emberekkel, mindenki be van kattanva? xd Csak mert más kérdéseknél is olvastam barmok válaszait akik csak provokálni jöttek fel. Vagy ez egy és ugyanaz az ember? Remélem, hogy csak egy ember szórakozik mindenkivel, és nincs ilyen sok rosszindulatú.
2021. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

15, ezt a hozzászólásodat is jelentettem, remélhetőleg ezt is törlik pillanatokon belül. :)

Amúgy nem zavar, az utolsó egy ilyen névtelen senki lesz akinek adok a szavára. Csak a valóságban vigyázz magadra, nehogy felkenjenek a falra és véletlenül ott maradj (ahogy az egyik válaszoló is írta).

2021. szept. 25. 20:49
 17/41 anonim ***** válasza:

Szép jó estét! :D


Én vagyok a tegnap esti aki írta azt a hosszabb hozzászólást, amit látom töröltek az érzékeny moderátorok :D


Amit írtam az nem kötekedés volt,én azt tettem volna a kérdező helyében amit írtam,ennyi. De ahogy tagnap is írtam egy tizenévesről van szó, szóval...


13-as

Ez nem jött be!

10 évig voltam házas stb... szóval nem vagyok incel :D

2021. szept. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

Ahj, én ezt már nagyon unom. Lehetne, hogy lezárja mindenki a hülyeségét és senki nem ír többet? Én is tudom törölni a kérdést a megválaszoltjaim közül tudom, de az lenne a legjobb ha itt és most mindenki leállna, szerintem bőven elmondta mindenki a véleményét, mindenki megértette a másikat, felesleges ezen tobzódni. Mindenki menjen inkább a dolgára (már ha van neki :D), és szép estét mindenkinek. :)

(Nem szeretem ezt a gyűlölködést látni az oldalon, csak ezért adtam egy tippet, hogy zárjátok le és inkább senki ne reagáljon már semmit, mert ugyanazt ismételgetitek habzó szájjal, mindenki, a kérdező is és a válaszolók is, ez nem vezet sehova, de ti tudjátok, mint mondtam, ez csak egy tipp volt részemről. :D )

2021. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Sem a kérdezőt, sem a válaszolókat nem lehet meggyőzni, mindenki azt gondol amit, ha próbálkoztok akkor csak az időtöket pocsékoljátok egymásra ahelyett, hogy valami hasznosat tennétek helyette inkább.
2021. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

18-as

Szó sem lehet róla!

Minimum a 100 hozzászólásnak kell lennie ennél a kérdésnél!

2021. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!