Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az ilyen lányról...

Mit gondoltok az ilyen lányról? Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm akinek barátja van. Viszont a barátja háta mögött viccből flörtölget máshol fiúkkal. És elintézi annyival, hogy csak viccel, viszont a fiúk meg komolyan veszik és azt hiszik, hogy tènyleg van esélyük nàla. A csaj ugyanis nem beszél nekik arról, hogy van pasija, így persze, hogy komolyan veszik. Na mindegy, nem is ez a lènyeg bár ezt is elég gerinctelen húzásnak tartom, hogy a pasija háta mögött csinálja ezt akit àllítólag annyira szeret, meg így viccelődik, nekem erre nem vevő a humorérzékem. De a lényeg, hogy rànyomult az én fiúmra és vele is elkezdett viccből flörtölgetni. Tudja, hogy ő velem van, de akkor is csinálja. A barátom persze nem flörtöl neki vissza, de a csaj nem veszi a lapot. Ez így nekem nem fér bele. Semmi közöm hozzá, hogy a csaj kivel jàtszadozik a pasija háta mögött, de ne az èn fiúmmal, mert ahhoz igenis közöm van. Olyanokat mond, hogy össze akar vele melegedni, meg szexuális utalásokat tesz neki. Jogosan vagyok kiakadva a làny viselkedésén? Mit tegyek egy ilyennel, hogy leálljon? Màr szóltam neki, de csak röhög rajtam, szerinte túl komolyan veszem, mert ő csak viccel. Ezek utàn azt sem szeretném, hogy a fiúmmal csak barátok legyenek (mert amúgy azok, privàtba is szoktak beszélni), nem bízom a csajban, kitudja az én hátam mögött mikor repül majd rá, vagy lehet már megtette.

2021. szept. 23. 08:41
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
20, jó legyen, viszont a rosszindulatú gonoszságot hagyjátok, akkor én is segítek, hogy 100 hozzászólás legyen, meg akkor támogatom. Csak akkor valami pozitívabb témáról beszéljetek inkább, mert ez senkinek sem jó ha ez megy tovább. Pl kinek hogy telik az estéje, milyen napotok volt? :D
2021. szept. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
2 profilról írkálsz privátban? Tényleg szánalmas vagy 😘
2021. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Otthon voltam egésznap,semmi különös... most nézem az escobar című filmet. Többieknek,hogy telt a napja? Főleg a kérdezőnek!? XD
2021. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

22-es


A kérdező írkál privátban?

2021. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Az én voltam. Én írkálok. :)
2021. szept. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Részemről ez nem érdemel több szót, én lezártam a vitát meg az értelmetlen, hiábavaló fröcsögést. Szóval támogatom, hogy ha valaki annyira ragaszkodik a 100 hozzászóláshoz akkor valami "kedvesebb" témáról beszéljen, akkor is ha nem kapcsolódik a kérdéshez.

Nekem sem volt semmi különös kedves 23-as xd, itthon voltam, holnap megyek majd át egy barátnőmhöz, most meg sorizok.

2021. szept. 25. 21:25
 27/41 anonim ***** válasza:

22, már nem veszekszünk, szépen mindenki bebizonyítja, hogy értelmes emberi lény, és normálisan is tud kommunikálni a másikkal, kultúrált emberi módban is ha akar, szóval ne essen vissza senki. :D

Nekem szupi napom volt, már ha az alvás annak számít. XD De legalább kipihentem a hét fáradalmait, elég fárasztó hetem volt, a gépem is majdnem elromlott, de szerencsére megjavult hamar. :D

Holnap is ugyanez a tervem mint most (minden hétvégén XD), meg tanulgatni fogok.

2021. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Nem én írkálok, én egy ideje már ignorállak ha nem tűnt volna fel. :D Nem érdekel ki írkàl neked, de miért tenném? Én már elmondtam amit akartam, szóval most veszekedj azzal aki írkál és ne velem mert nem én vagyok az. :) (Bocsi, mondtam, hogy nem írok már ezzel kapcsolatban, csak az esetleges félreértéseket tisztázni akartam még).
2021. szept. 25. 21:30
 29/41 anonim ***** válasza:

Ki hány éves?

35F


:D vagyis XD


Ha ha

2021. szept. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
17. :P (igeeen, egy kis éretlen 17 éves xd.) De viccet félretéve a koromhoz képest érett vagyok, pl 30-asokkal is jól eltudok beszélgetni szinte bármiről, sok téma érdekel, és kb mindenki azt mondja (ezt a kérdést kivéve :D) hogy fel se tűnik nekik, hogy 17 vagyok, mert érettebbnek tűnök mint a legtöbb 17 éves. Persze lehet kételkedni, de ez tényleg így van, hogy idősebbekkel is jól kijövök, de amikor felhúznak akkor elég hamar kijövök a sodromból, könnyű felbosszantani sajnos.
2021. szept. 25. 21:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!