Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy diplomával rendelkező...

Egy diplomával rendelkező ember, elszokta képzelni az életét diploma nélkül, melósként egy építkezésen vagy közmunkán az árkot kaszálva?

Figyelt kérdés

Mint egy szakmunkás vagy érettségivel rendelkező.

Elképzeli magát egy diplomával jól menő munkával, öltönnyel, finom parfümökkel. És nagyon jó fizetéssel, Műszakok nélkül, ebédszünettel.



Mint tudjuk, ha nem a szülők érvelése akkor a gyerek nagy valószínűséggel nem megy felsőoktatásba, és nem szerez diplomát.


Ha megkérdeznél egy 18 éves érettségizőt, hova megy tovább és miért mi okból akkor aki Felsőoktatásba megy, azt mondaná anyuék akárták, hogy jó életem legyen.



2021. okt. 20. 18:20
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

30


És ebből azt akarod kihozni, hogy...?

2021. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
42%
#31 hogy nevetséges, amikor írják itt, hogy ők nem a szülők miatt
2021. okt. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

32

Mit olyan nehéz felfogni, hogy nem beszélnek rá mindenkit a szülők az egyetemre? A környezet hathat rá úgy, hogy az tetszik meg neki, igen. De miért gondolod azt, hogy mindenkinek meg akarják mondani a szülei, hogy mi legyen belőle? Miért nem húzod ki a fejed a saját seggedből, hogy felfogd, hogy attól, hogy az emberek maguktól követik a szülői mintákat vagy próbálnak más hibáiból tanulni a sajátjuk helyett, még nem szülői nyomásra történik a pályaválasztás?

2021. okt. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
#33 sima minta másolás. ennyi. most mindegy, hogy történik. de nem nagy érdem.
2021. okt. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

#32

Ha valaki például angoltanár akar lenni, akkor nem a szülei döntik el, hogy ahhoz diploma kell.... Nem is értelek...?

2021. okt. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Nem szoktam elképzelni. Szüleim azzal riogattak, hogy nem kell tanulni, lehet menni kapálni is. Úgyhogy inkább tanultam. Mellesleg hobbi szintem imádok kapálni, ásni. Azért, mert diplománk van, még nem büdös a kétkezi munka. Sőt. Utáljuk, ha a szakmunkások átvágnak, ezért itthon mindent megcsinálunk magunknak.
2021. okt. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!