Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ekkora ellentét az...

Miért van ekkora ellentét az oltott és oltatlan emberek között, hiszen lényegében mind két tábor pontosan ugyanazt akarja?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt, hogy oltottak azért szurkolnak, hogy minél több oltatlan ember legyen nagyon beteg vagy haljon meg és ismerjék végre el az oltatlanok az oltottak igazát. A oltatlanok azért szurkolnak, hogy minél több oltott legyen nagyon beteg és haljon meg, és ismerjék végre el az oltottak az oltatlanok igazát. Mind két tábor azt akarja, hogy pusztuljon ki a másik. Lényegét tekintve ha ilyen hittel és erővel valójában ugyanazért küzdenek, nem lenne egyszerűbb összefogniuk? Csak javaslat.

2021. nov. 9. 12:40
A kérdező szavazást indított:
Oltott vagyok és butásgnak tartom a kérdést.
Oltatlan vagyok és butaságnak tartom a kérdést.
Oltott vagyok és sajnos van igazság a kérdésben.
Oltatlan vagyok és sajnos van igazság a kérdésben.
Mi az hogy oltott és oltatlan?
50 szavazat
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Oltott vagyok, egyáltalán nem szurkolok azért, hogy minél több oltott legyen beteg és haljon meg. Attól, hogy valaki úgy döntött nem kéri az oltást nem fogok neki rosszat kívánni, csak mert nem egyezik a véleményünk ebben a dologban.
2021. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
17%
Pont reggel olvastam egy cikket, hogy Amerikában a republikánusok hullanak, mert ők a retardáltak. Itthon sem lenne rossz, ha nem lenne meg úrja a 2/3.
2021. nov. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Logikailag sem stimmel az állításod, Nem ugyanazt akarják.
2021. nov. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
83%
Én (bár nem akarom) de holnap oltanak be, teljesen megértem azt aki egyáltalán nem akarja magát beoltani, én is csak kényszerből teszem...amúgy nincs számomra ellentét oltott-oltatlan között.
2021. nov. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem az oltott és oltatlan táborból is kikellene szedni a küzdősportolókat. Kor, nem, tudás, küzdősport és súlycsoport szerint. Ha ez megvan, akkor egy óriási vakcina gálát rendezni az ország azon pontján, ahol legnagyobb a fertőzöttség és a legkisebb az átoltottság, viszont éppen kialakulóban van a nyájimmunitás. Konferálna pedig Rusvai Miklós bátyánk!
2021. nov. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
87%
Azért van ellentét, már ahol van, mert a hatalom célja az emberek megosztása. Mindig is az volt, lásd jobb oldal, bal oldal, ilyen vallás olyan vallás stb.
2021. nov. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
93%
Normalis oltott es normalis oltatlan kozt nincs háború, mindenkinek joga van eldonteni mit akar, es mint ahogy láthattuk a korlátozások be es kivezetesenek semmi koze az oltottak számával, ha mindenki egy szálig be lenne oltva, akkor is ez lenne, csak akkor nem lenne kit hibáztatni. Pl a családom oltott, en nem, mindenki elfogadja a masik döntését, nem rúgtak ki otthonrol, es nem kell 2 méterre állnom toluk. Ellenben itt a gyakorin mar irtak hogy “veszélyeztetjük” az oltottakat meg miattunk nem haladunk semerre stb, mondjuk egyik állításnak sincs semmi ertelme, de ezt az ilyen agyhalottaknak mondhatod. Mindkét oldalrol utalom a szélsőséges embereket, mindenki foglalkozzon sajat magaval.
2021. nov. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
94%

Nincs háború. Nálunk családon belül is és a baráti társaságon belül is van oltott és oltatlan. Nem foglalkozunk vele, nem érezzük úgy, hogy meg kellene bárkit is téríteni.


Ha megfigyeled, akkor maximum az alacsonyabb IQ-val rendelkező, tanulatlan réteg fröcsög a neten.

2021. nov. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

,,Lenyeget tekintve ha ilyen hittel és erővel valójában ugyanazért küzdenek, nem lenne egyszerűbb összefogniuk? Csak javaslat."

Nyírják ki egymást? Vagy hogy gondoltad az összefogást?

2021. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
88%
Oltott vagyok, lexarom, hogy ki oltatja be magát és ki nem.
2021. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!