Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ekkora ellentét az...

Miért van ekkora ellentét az oltott és oltatlan emberek között, hiszen lényegében mind két tábor pontosan ugyanazt akarja?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt, hogy oltottak azért szurkolnak, hogy minél több oltatlan ember legyen nagyon beteg vagy haljon meg és ismerjék végre el az oltatlanok az oltottak igazát. A oltatlanok azért szurkolnak, hogy minél több oltott legyen nagyon beteg és haljon meg, és ismerjék végre el az oltottak az oltatlanok igazát. Mind két tábor azt akarja, hogy pusztuljon ki a másik. Lényegét tekintve ha ilyen hittel és erővel valójában ugyanazért küzdenek, nem lenne egyszerűbb összefogniuk? Csak javaslat.

2021. nov. 9. 12:40
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
22%

Senki sem szurkol azért, hogy bárki is meghaljon.

Az oltottak azt szeretnék, hogy minél hamarabb véget érjen a járvány, amit úgy lehet elérni ha minél többen beoltatják magukat és kialakul a nyájimmunitás.

Az oltatlanok is szeretnék, hogy minél hamarabb vége legyen, de úgy gondolják, hogy nem ezen múlik és/vagy paráznak a mellékhatásoktól mert tájékozatlanok.

Viszont senki nem kívánja embertársa halálát, honnan szedted ezt?

2021. nov. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Mert a magyarok mindenből cirkuszt csapnak.
2021. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Én oltatlan vagyok és nem akarom, hogy az oltottaknak baja legyen. A családban, ismerősök között is több oltott van. Aki oltottként okoskodik, úgy csinál, mintha mindent tudna a vírusról, oltásokról, azt nem szeretem. Amit tudnak az az, amit hallanak a tv-ben, interneten és ettől tájékozottnak tartják magukat.
2021. nov. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
21%
De ehhez nem kell politika. Kriminálisan alulművelt vagyok a magyar politikából, de ha valakivel máshogy gondolkodunk, azt megpróbálom kerülni, ha nem megy, forgatom a szemem. Ehhez nem kell hatalmak összeesküvése meg mit tudom én, mi.
2021. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
A kérdésemnek természetesen van egy kis szarkasztikus éle, éppen ezért konkrét választ nem is vártam:) Ettől függetlenül, amire célozni akartam az egésszel, a legtöbb válaszolónál betalált. Mert én is úgy látom, hogy semmi értelme a vélt vagy valós félelmeinket egy külső gonoszra, kisebbségre vagy megbélyegzett társadalmi rétegre projektálni, ez sosem old meg semmit. A propagandával kapcsolatban úgy vagyok, hogy az mindig is a tömegmanipuláció egyik eszköze volt és marad is. Itt is megfordítanám a dolgot, mert nem a propagandával van a baj, akár pro, akár kontra, hanem hogy van befogadó közeg, akire hasson. Ez ellen csak egyéni szinten lehet védekezni, tömegben mind buták vagyunk. Szóval csak igyekeztem kicsit fellazítani az ellentétet, mivel az elkövetkezendő 1-2 évben kiéleződhet, ami most még vicces. De egyszer 5, 10 vagy 20 év múlva túl leszünk ezen az egészen és csak egy rossz álomnak fog tűnni. Akkor talán sokan szégyenkezni fogunk, hogyan gondolkodtunk és cselekedtünk. Bár a válaszokat elnézve bíztató a helyzet...
2021. nov. 9. 22:10
 26/40 anonim ***** válasza:
24. Mondjuk ezt sem értem, miért kell azért kerülni valakit, főleg szemeket forgatni, mert valaki másképp gondolkodik, mint én. Legjobb vitáim ilyen emberekkel voltak, egy csomót lehet tanulni más szemszögből is. Nem jó, ha az ember beszűkül egy gondolatbuborékba.
2021. nov. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
55%

14: "Amit én szeretnék, az az, hogy vége legyen az egész cirkusznak, erre jelenleg az oltás az esélyünk."


Én erre azért nem látom az esélyt, mert a covidpass-ban 9 oltásnak van hely.

És aki csak 2x oltott, az már oltatlannak számít. Tehát ennek nincsen vége, ez egy szivatás.

Közben lehet tudni, hogy az oltás nem véd, és engedélye sincsen.

Szerinted akkor?...

2021. nov. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
25%
A kétszer oltott sehol nem számít oltatlannak...
2021. nov. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
55%

28: Dehogyisnem. Izraelben hónapok óta oltatlannak regisztrálják a 2 oltással kórházba kerülteket. De több ország is van, de nem tudok minden hírt fejből amit olvastam, hallottam, láttam, és nálunk is 1-2 hét múlva elérünk oda, hogy nem lesz érvényes az igazolványa annak, aki csak 2x oltott.

Már a 4. oltást reklámozzák.

2021. nov. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Na, már mondja a rádió, hogy félévente kell az oltás.
2021. nov. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!