Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ekkora ellentét az...

Miért van ekkora ellentét az oltott és oltatlan emberek között, hiszen lényegében mind két tábor pontosan ugyanazt akarja?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt, hogy oltottak azért szurkolnak, hogy minél több oltatlan ember legyen nagyon beteg vagy haljon meg és ismerjék végre el az oltatlanok az oltottak igazát. A oltatlanok azért szurkolnak, hogy minél több oltott legyen nagyon beteg és haljon meg, és ismerjék végre el az oltottak az oltatlanok igazát. Mind két tábor azt akarja, hogy pusztuljon ki a másik. Lényegét tekintve ha ilyen hittel és erővel valójában ugyanazért küzdenek, nem lenne egyszerűbb összefogniuk? Csak javaslat.

2021. nov. 9. 12:40
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy mesterségesen generált ellentét, kamu, nem létezne, ha a politika és a média nem tolná ezerrel az ember arcába (nem, nem a vírust, azt tényleg létezik). Viszont az oltott - oltatlan agybaj olyan, mint a szintén mesterségesen generált balhé, hogy ha nem vagy fideszes, akkor egy hazaáruló kígyóvállú libsike vagy, akit gyuri bácsi fizet a távolból, ha azonban az ellenzéket is mered kritizálni, akkor a másik agymosott réteg esik neked, hogy "na menj és bégess a birkameneten ostoba krumplis fidesznyik". Ezen a szinten van ez a kérdés is. Persze arról szó sem esik, hogy a legtöbb ember itt sem foglalkozik az oltott - oltatlan mesterségesen generált műbalhéval, akárcsak a politikában: ott is az értelmesebbje tesz az egészre, és itt is. Se politika, se oltás terén nem vagyok hajlandó a családom / barátaim ellen fordulni, szerencsére ők is intelligensek, és így gondolják.
2021. nov. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
78%

Azért, mert propaganda van az összeugrasztásra.

Ha jól tudom, az megy, hogy az oltatlanok az oltottak ellen vannak, az oltottak meg az oltatlanok ellen - a legkülönbözőbb kitalált indokokkal és ragadványnevekkel.

És az emberek nagy része elég ostoba ahhoz, hogy beugorjon ennek.

2021. nov. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
60%
Ez csak fideszes propaganda. Az oltással akarnak mindenkit fideszessé valtoztatni.
2021. nov. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
74%

Oltott vagyok, de mivel alapvetően nem vagyok szociopata, senkinek a halálát nem kívánom. Amit én szeretnék, az az, hogy vége legyen az egész cirkusznak, erre jelenleg az oltás az esélyünk.


Az viszont érdekelne, hogy hogy képzeled el a kérdésben az összefogást. Tehát az oltottak ki akarják nyírni az összes oltatlant, az oltatlanok pedig az oltottakat. Szerinted fogjanak összes közös erővel... De mégis hogyan? Robbantsuk magunkra a bolygót?

2021. nov. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
45%
Mesterségesen kreált ellentét? Mert amúgy békében élne mindenki?
2021. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
70%
15. Nyilván nem, de ne mondd azért, hogy nem jött jól az újabb téma, amit be lehet hajítani az embereknek, az oszd meg és uralkodj elvén. A politika így működik, a buta emberek meg vevők rá. Persze nem mindenhol, az én környezetemet sem a politika, sem az oltás nem tudta megmérgezni, és elborzadva nézem azokat, akiket igen.
2021. nov. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
87%

Leszámítva a politikai propagandát és a hangos kisebbséget az emberek 90%-a pont leszarja, hogy ki oltott, ki oltatlan és csak élik az életüket.


Átlag emberként kvázi azt sem tudod ki van beoltva és ki nincs, és nem látom, hogy bárki úgy menne oda bárkihez, hogy "ótva-e vagy?"

2021. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy valahol sokat elmond az hogy a kérdező is "szurkolásról" ír.


Pont ezt állapítottam meg régebben, hogy nálunk bármi kérdés, főleg politikai olyan mint a focimeccs, ahol "szurkolni" kell valakinek ész érvek nélkül pusztán érzelmi alapon.

2021. nov. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Ember, ember a többi nem érdekel. Mind2 elkapja, annyira nincs sok előnye az oltásoknak. Fogorvosom is próbált meggyőzni, de ez új, és bejut a testembe, kösz nem. Engem a vírusok eddig elkerültek, maradjanak is távol.
2021. nov. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a téma a világon, amivel ne lehetne egymásnak ugrasztani a magyarokat. Most éppen az oltatlan az új zsidó, de ha a főnök holnap úgy dönt, hogy mostantól a 167 centis szőke férfiakat kell gyűlölni, akkor a nép (tisztelet a kivételnek) a 167 centis szőke férfiakat fogja gyűlölni. Én magam oltatlan vagyok, nem kívánom az oltottak halálát, csak annyit várok el, hogy tartsák meg maguknak a véleményüket és ne fröcsögjenek, mert a már a nulladik perc óta tele az allegorikus tököm az egész hisztivel. Aki még a 947. oltás után is szájkosárban retteg, annak szívesen segítek talpraesett pszichiátert találni.
2021. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!