Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alkoholista vagyok, de nem...

Alkoholista vagyok, de nem akarok inni többé. Hogyan?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék leszokni a piáról, orvosi segítség nélkül? Napi rendszerességgel iszom kb. fél liter vodkát. 30 vagyok és már 3 éve ez megy. Van még ebből kiút? Aki alkoholista volt, hogyan csinálta? 30/f
2021. dec. 5. 02:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
14%
Minek akarsz leszokni? Nálam is lemegy hetente 1 üveg Unicum meg 20 liter sör kb. Inkább csökkentsd az adagot. Meg ha szerintem amit megiszol 1 nap azt idd meg 1 hét alatt.
2021. dec. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%
Legyél inkább hétvégi ivó.
2021. dec. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
69%
20 Liter sör?
2021. dec. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Addiktológia, de folyamatosan elmenni oda, akarni a változást.
2021. dec. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
64%

❗❗❗❗NE AKARJ LESZOKNI ORVOSI SEGÍTSÉG NÉLKÜL ❗❗❗❗


Egy másik kérdéshez írtam, bemásolom:


Az elvonási tünetek miatt, amik életveszélyes szövődményekkel járhatnak, ha nem kapja meg a megfelelő gyógyszeres kezelést mellé. Többek között delírium (tudat zavar), rohamok (mint az epilepsziás roham), ezek magukkal hozzák a szervi elégtelenséget, ritmuszavart, élettel össze nem egyeztethető labor értékek, keringés leállás , légzési elégtelenség, halál.



Intenzíven dolgozom, sok ilyet láttam már. Szomorú, hogy sokan azt hiszik, hogy ezt csak úgy abba lehet hagyni. Rohadtul nehéz kihozni ebből valakit. 2-es nagyon nagy baromságokat írtál.

Kérdező, ha rosszul vagy a mentőket hívd, ne a lelki segély szolgálatot. És ne egyik napról a másikra csináld orvosi segítség nélkül. Ez rohadtul nem olyan, mint a cigi. Hogy lehet a kettőt egy lapon említeni?!


Hidd el nekem, nagyon sok ilyen beteget láttam már el. Csak óvatosan, és segítséggel, lassan, fokozatosan. Sok sikert!

2021. dec. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Énis másnaposvagyok most
2021. dec. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem, miért vagyok lepontozva. Azt hiszem 20 év idegsebészeti intenzív osztályos munka után tudom, hogy mit beszélek. Nem is a pontozás érdekel, de jó lenne, ha komolyan vennétek ezeket a dolgokat.
2021. dec. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
76%
Én felpontoztalak, nagoyon fontos a szakmabeli hozzászólás, pláne ilyen esetben.
2021. dec. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.
2021. dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarsz orvoshoz menni? Ha igazán le akarsz szokni, akkor minden segítségre (is) szükséged lesz, és úgy is nehéz lesz. Viszont ha megmondod, hogy milyen fenntartásaid vannak, akkor lehet, hogy tisztázni lehet azt, és mégis van számodra is elfogadható megoldás, de akkor írd meg az aggályaidat!
2021. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!