Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha ekkora tartozása lenne a...

Ha ekkora tartozása lenne a párotoknak akkor szakítanátok vele?

Figyelt kérdés

Először is volt egy nyolcszázezres tartozása önkormányzati adóból. Ezt pár hónap után a kapcsolatunkban tudtam meg, amikor láttam egy levelet. Majd pár hete kiderült, hogy a lakbér hónapok óta nem lett kifizetve, mert visszapattant a számlájára. Eddig ebből semmit sem vett észre, hanem bátran költötte a pénzét. (Ő fizeti a számlákat, míg a bevásárlások 90%-át én állom.)

Jelenleg összesen kb másfél millió tartozása van.

Nagyon szeretem őt, de ennyit soha nem fogunk bírni kifizetni soha. Most emiatt jobban teszem, ha keressek új lakást és szakítok vele?



2022. jan. 6. 10:57
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
86%

#19

Pénzügyileg beteg nő?

Nem is írta,hogy férfi vagy nő.

Valamiért az az érzésem,hogy a kérdést írta nő és a fickó nem tud bánni a pénzzel.

2022. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tartozás miatt szakítanék, hanem azért, mert ennyire felelőtlenül és nemtörődöm módon kezeli az anyagiakat.
2022. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
53%
21. A saját szemszögömből válaszoltam meg a kérdést, te értelmi fogyatékos. Xd
2022. jan. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Megpelő módon a partnerem a nő. A másik kérdésre válaszolva, Angliában élünk és itt sokkal-sokkal drágább az önkormányzati adó.
2022. jan. 6. 20:53
 25/30 anonim ***** válasza:
82%
Ezt mondjuk leírhattad volna alapból... meg persze GBP-ben az összegeket...
2022. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Igazából nem tartottam fontosnak.
2022. jan. 7. 02:00
 27/30 anonim ***** válasza:
Ilyen emberrel nem lehet közös jövőt tervezni, mindegy, hogy nő vagy férfi. Nem az adósság megléte a lényeg, hanem a hazugság és a pénzügyi kultúra hiánya. Ha adóssága van az önkormányzat felé, akkor miért szórja a pénzét? Nem azt kellett volna rendeznie?
2022. jan. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Nem embert ölt.

Ha tényleg szeretem, megprobalnam helyes utra terelni

2022. jan. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod átnevelni, megmagyarázni neki, hogy addig nincs kiadás semmire sem, csak a minimális kosztra, és menjen haza lakni az anyjához, amíg nincsenek a számlák kifizetve. De ha valakinek nincs tartozása, akkor is az az első. Ha ezt nem tudja elfogadni, akkor szakítani kell!!! Ilyen emberrel nem lehet családot alapítani.
2022. jan. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 senior10 ***** válasza:
kb már leírták, de nekem is az a véleményem, hogy beszélj vele erről, ha nem tapasztalsz változást a hozzáállásában akkor szakíts vele. ezt részben saját tapasztalatból írom, részben pedig a környezetemben látott hasonló, vagy durvább esetek miatt.
2022. jan. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!