Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi jöhetett az életébe annak...

Mi jöhetett az életébe annak a jogász nőnek aki lakásából vetette magát a mélybe?

Figyelt kérdés

[link]


Itt ez a gyönyörű csodálatosan szép fiatal nő, aki 1 évvel volt idősebb nálam, és elmondhatom hogy ég és föld a kettőnk élethelyzete, de mivel nagyon szeretem ezeket az embereket a fekete közösséget, így borzasztóan rossz számomra hogy egy ilyen megtörténik. Azt jobban megértem amikor valaki kezébe kapja a diagnózisát, és elmegy a kedve az élettől a fene megette az életet, és gondoskodik arról hogy ne fájjon már neki sehol, viszont erről a nőről semmit nem tudni eddig.

Instagram tartalmai alapján kiegyensúlyozott, tanult ember köszön vissza, aki boldognak tűnik. Megnéztem pár képét, utána el is kapott a sírás, és szomorúság hogy ha egy ennyire toppon lévő fiatal nő így letudja az életét, akkor mit mondjunk mi magyarok például?

Annyira megkérdeztem volna hogy mi a gondja, de nem hiszem el hogy egy ilyen szociális, barátokkal körül vett életbe senki nem vett észre rajta valamit?


2022. febr. 1. 14:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Többféle oka is lehetett:


szerelmi bánat, fenyegetettség, drog, gyógyszerre ivás, örökölt hajlam is segíthette a döntésben és még az is, ha annak idején nem kívánt terhességből született.

2022. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül hívják a depressziót csendes gyilkosnak.
2022. febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó bekezdésed a szomorú valóság.
2022. febr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis az utolsó kettő
2022. febr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú ez az egész.
2022. febr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

Hiába látsz valakit boldognak a képeken, az még semmit sem jelent.

Exemmel 2 éven keresztül posztolgattuk a boldog, mosolygós képeket, holott vert, szidott és miegymás.

Az emberek próbálják tökéletesnek beállítani az életüket

2022. febr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
19%
Jó dolgában már tudott mit csinálni. Lehet lepontozni, de ez az igazság.
2022. febr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#6

Jó, de azért tanult emberek között nem ez az általános.

Én tudom hisz szegénységbe, balhéba nőttem fel, de mindig igyekeztem ezekből kimaradni és jobb emberként felnőni.


#7

Ezzel vitatkoznék, ugyanis 3 komoly diploma mellett, sikeres emberként, biztos nem a napi megélhetés jelentett gondot, mint az átlag embereknek.

2022. febr. 1. 15:32
 9/21 anonim ***** válasza:
38%

Ki nem szarja le a gyönyörű fiatal csodálatos nőt, most felgyújtotta magát egy 74 éves bácsi egy hülye p.csa miatt, mert másfél millióra megbüntették miatta.

Mindenütt ez a gyönyörű fiatal nő meghalt....ki nem szrja le őket de most komolyan? Egy hülye libával kevesebb, aki amúgy is kalap szrt ért a társadalomnak.

2022. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező!

6os válaszoló vagyok. Nem tudom a tanult jelzőt a válaszom melyik részére értetted, ha a személyes sztorimra akkor elmondanám hogy az exem mérnök volt, jómagam pedig közgazdász diplomával rendelkezem és 2 felsőfokú nyelvvizsgám van :D

A családon belüli erőszak illetve a depresszió nem válogat, ezt elhiheted.

Szerintem a tanult emberek körében is legalább annyira jellemző ez az egész. Mindene megvan, okos, gazdag és épp ezért azt érzi hogy boldognak kéne lennie. De valami miatt nem boldog. Lehet hogy a munkájában nem kapta meg azt amit ő akart, lehet a szerelmi életében voltak gondok, vagy családon belül, hidd el bármi lehet.

Szomorú ez az egész, de én nem sajnálom őt jobban mint bárki mást aki véget vet az életének.

2022. febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!