Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi jöhetett az életébe annak...

Mi jöhetett az életébe annak a jogász nőnek aki lakásából vetette magát a mélybe?

Figyelt kérdés

[link]


Itt ez a gyönyörű csodálatosan szép fiatal nő, aki 1 évvel volt idősebb nálam, és elmondhatom hogy ég és föld a kettőnk élethelyzete, de mivel nagyon szeretem ezeket az embereket a fekete közösséget, így borzasztóan rossz számomra hogy egy ilyen megtörténik. Azt jobban megértem amikor valaki kezébe kapja a diagnózisát, és elmegy a kedve az élettől a fene megette az életet, és gondoskodik arról hogy ne fájjon már neki sehol, viszont erről a nőről semmit nem tudni eddig.

Instagram tartalmai alapján kiegyensúlyozott, tanult ember köszön vissza, aki boldognak tűnik. Megnéztem pár képét, utána el is kapott a sírás, és szomorúság hogy ha egy ennyire toppon lévő fiatal nő így letudja az életét, akkor mit mondjunk mi magyarok például?

Annyira megkérdeztem volna hogy mi a gondja, de nem hiszem el hogy egy ilyen szociális, barátokkal körül vett életbe senki nem vett észre rajta valamit?


2022. febr. 1. 14:50
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

#19

:'(

2022. febr. 2. 18:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!