Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi jöhetett az életébe annak...

Mi jöhetett az életébe annak a jogász nőnek aki lakásából vetette magát a mélybe?

Figyelt kérdés

[link]


Itt ez a gyönyörű csodálatosan szép fiatal nő, aki 1 évvel volt idősebb nálam, és elmondhatom hogy ég és föld a kettőnk élethelyzete, de mivel nagyon szeretem ezeket az embereket a fekete közösséget, így borzasztóan rossz számomra hogy egy ilyen megtörténik. Azt jobban megértem amikor valaki kezébe kapja a diagnózisát, és elmegy a kedve az élettől a fene megette az életet, és gondoskodik arról hogy ne fájjon már neki sehol, viszont erről a nőről semmit nem tudni eddig.

Instagram tartalmai alapján kiegyensúlyozott, tanult ember köszön vissza, aki boldognak tűnik. Megnéztem pár képét, utána el is kapott a sírás, és szomorúság hogy ha egy ennyire toppon lévő fiatal nő így letudja az életét, akkor mit mondjunk mi magyarok például?

Annyira megkérdeztem volna hogy mi a gondja, de nem hiszem el hogy egy ilyen szociális, barátokkal körül vett életbe senki nem vett észre rajta valamit?


2022. febr. 1. 14:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%

9


Egyetértek. Miért csak azt kell sajnálni, aki szép? A szépség nem minden, de az az igazság, hogy ha szép vagy, ezerszer könnyebb az életed. Biztos neki is voltak nehézségek az életében, de kinek nincsenek? Ráadásul ha van sok pénzed, bármikor új lapot kezdhet. Én a családját sajnálom.

2022. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
56%
Jellemző, sajnálni is csak azt sajnálják, akit megbasztak volna
2022. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
47%
Ti sem vagytok magatoknál, sok irigy qtya
2022. febr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy csak a #9es válaszra reagálnak valamilyen indíttatásból, talán csak megkeseredett fehér nők...
2022. febr. 1. 16:42
 15/21 anonim ***** válasza:
79%
te meg egy sekélyes f sz vagy.
2022. febr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
69%

14!

Miért lennék féltékeny egy nőre aki megölte magát? :D

Nyilván azért tette mert problémája volt az életben. Én nem vagyok olyan szép mint ő volt, de van egy szerető férjem, remek munkám, gyerekeim, boldog életem. Ez az ami számít, nem a külső;)

2022. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
77%
Akkor miért kell valaki problémáját lekicsinyleni, szapulni még a halála után is, csak mert szép?😁 Nyilván azt is sajnálja az ember, aki nem olyan szép, miért kell undoknak lenni hogy persze a csúnyát nem sajnálják ennyire. 🤣
2022. febr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy repülni tanult. Vagy csak otthon hagyta az ejtőernyőt.
2022. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
81%
A kérdező azt nem érti, hogy egy nő, akinek látszólag minden megadatott az életben, miért csinál magával ilyet. Adott egy szép, okos, sportos, sikeres nő, mégis az egyik legerőszakosabb módját választotta a halálnak. Ennek pedig nagyon komoly oka van, nem pedig az, hogy "nem volt jobb dolga". Elképzelhető, hogy az egész életét úgy élte le, hogy teljesíthetetlen elvárásoknak kellett megfelelnie, ilyenkor az ember egy pontig sokra viheti, de a környezete számára az sem lesz elég. Emellett elképzelhető munkahelyi zaklatás, párkapcsolati erőszak, gyerekkori feldolgozatlan abúzus, amit egész felnőtt életében görgetett maga előtt. Egy biztos, nagyon sokat szenvedett, mielőtt levetette magát a 29. emeletről.
2022. febr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
73%
Állítólag netes zaklatás miatt tette... Nem lepne meg, a nők 80% élt már át ilyesmit, gyengébb v erősebb formában
2022. febr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!