Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert hagyja valaki kitenni...

Miert hagyja valaki kitenni magat online bullyingnak?

Figyelt kérdés
Van egy lany tiktokon aki magyarul tanul.ZOodles taylor oliviaz a fiokjanak a neve biztos itt is vannak olyan szemelyek akik hallotak rola.Regota kovetem a fiokjat es most erkeztem el arra pillantra hogy megerdeklodjem hogy miert hagyja valaki azt maganak hogy teljesen szettrolkodjak.

2022. febr. 14. 22:19
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
23%
Tanult tehetetlenség.
2022. febr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
68%
Lehet őt nem érdekli a trollkodás. Tudod nem mindenki hópihe és valakinek tetszik, ha meg trollkodják, sőt egyenesen élvezi a trollkodást.
2022. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, nem vagyok regisztrálva az oldalon. Egyszer néztem fel erre, amit a kérdésed kapcsán említettél, akkor egy illető adatlapját néztem csak meg. Sok követője volt, sokan szimpatizáltak vele, azt gondoltam, hogy rám nem akar szakítani időt.


Mindig azt tanácsolják az emberek a másiknak, mikor negatív megnyilvánulások vannak ellene, hogy: amit mások gondolnak, az nem a te valóságod. Így véleményt formálni bárki tud, de helyesen cselekedni kevesen. :)

2022. febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Minden tartalomgyártó tudja, hogy az online térben rengeteg az elmebeteg troll, van aki megtanulja ezt kezelni, elengedni és annak gyáetyja a tartalmat, akit érdekel, amit csinál.
2022. febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
84%
#2 Tapasztalataim szerint ezek a nagy trollmesterek szoktak a legnagyobb hópihék lenni, ha olyan témára terelődik ami gyenge pontjuk. Megy aztán a sírás rendesen.
2022. febr. 15. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Kevered a bullyingot a trollkodással.
2022. febr. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
4/6 Es ha senkit sem erdekel amit csinal? Tobben megirtak neki hogy senkit sem erdekel amit csinal,de o folyamatosan rakja fel a videokat es mindig negativ visszejelzest kap.
2022. febr. 15. 10:38
 8/43 A kérdező kommentje:
[link] Rola lenne szo egyebkent...
2022. febr. 15. 11:57
 9/43 Shaddark ***** válasza:

Nem mindegy, hogy mennyien trollkodnak.

Ha teszem azt az én oldalamon napi többezren szidnának, én örülnék mint bolonf a f...ak.

Mert úgyse olvasom el, viszont több-százeres havi fix jön ki belőle.

Youtubon is volt egy magyar ember akit azért néztek, hogy utána írkálhassanak minden féle f...ot neki, gondolom ő se nagyon olvasta el, de minimum heti százezret hozzá tett neki a bevételéhez.

Amikor beteg lett, akkor viszont mindenki elkezdett drukkolni neki (mert nem azért ekézték mert nem szerették, egyszerűen csak mindenki úgy okoskodhatott ott hogy tényleg annak tűnt messziről - és ez a kis kompenzáció örömérzetet okozott nekik). Amikor meghalt akkor pedig az összes önismeret hiányos, önkép zavaros troll bocsánatot kért tőle, - bár ez szegényen már nem segített.

Rajta sem úgy tűnt hogy zavarná, max, néha rájátszott az idióták kedvéért...

2022. febr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

#9 Hát azért nem éppen heti 100 ezer. A tiktok filléreket fizet a megtekintésért, nem a kommentekért. Pár centet minden ezredik, vagy 10 ezredik megtekintésért. Olyan 10 millió megtekintésért kapsz 200-300 dollárt.

És először 100 ezer követőt kell összeszedned, hogy egyáltalán elkezdhess keresni a videókkal.

2022. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!