Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert hagyja valaki kitenni...

Miert hagyja valaki kitenni magat online bullyingnak?

Figyelt kérdés
Van egy lany tiktokon aki magyarul tanul.ZOodles taylor oliviaz a fiokjanak a neve biztos itt is vannak olyan szemelyek akik hallotak rola.Regota kovetem a fiokjat es most erkeztem el arra pillantra hogy megerdeklodjem hogy miert hagyja valaki azt maganak hogy teljesen szettrolkodjak.

2022. febr. 14. 22:19
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
[link] Szerintem ez mar rajatszas az idiotak kedveert.Pl angolul irnak neki a kommentszekcioban.Egyet ertek itt azzal aki olyant irt itt hogyha jol csinalja es meg jobban fojak utalni bejohet neki az elet.
2022. febr. 24. 18:55
 42/43 Shaddark ***** válasza:

Én írtam.

Amúgy ne legyél biztos benne, hogy ezt ő nem egy munkahelyként fogja fel.


A színészek se lesznek lelki betegek mert pszichopatát vagy ellenszenves karaktert kell alakítaniuk. Sőt, ha mindenki utálja őket, az nekik dicséret szakmailag :)


Persze ez csak feltételezés, de én sokkal több kamut látok neten mint valóságost.

- Amúgy aranyos csajszinak néz ki. Ha túl leszel rajta már téged sem fog zavarni, ahogyan most őt sem ;)

2022. febr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
A kêrdező egy troll, vagy mentálisan sérült és megszállottja lett ennek a lánynak. Remélem, hogy az előbbi, és csak figyelemre vágyik. Olyan badarságokat hord össze, és mikor nem kap reakciót, mindig visszajön, hogy valamit rákontrázzon, hátha valaki válaszol. Viszont rákattintottam a zaklatás hashtegre, és már írt korábban ki hasonló kérdést. Szóval remélem, hogy ez nem valami beteges fixácó nála a lányon. Nem véletlenül lett letíltva, ha már az anyját is zaklatta.
2022. febr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!