Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert hagyja valaki kitenni...

Miert hagyja valaki kitenni magat online bullyingnak?

Figyelt kérdés
Van egy lany tiktokon aki magyarul tanul.ZOodles taylor oliviaz a fiokjanak a neve biztos itt is vannak olyan szemelyek akik hallotak rola.Regota kovetem a fiokjat es most erkeztem el arra pillantra hogy megerdeklodjem hogy miert hagyja valaki azt maganak hogy teljesen szettrolkodjak.

2022. febr. 14. 22:19
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez az oldala. Ha nem látod a videóit, akkor vagy tíltva nála.

2022. febr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Nem tudom miart tiltana le, mikor nem is szoktam kommentelni a videoi ala.Mindig nezem a videoit de sosem kommenteltem eddig...
2022. febr. 16. 16:58
 23/43 anonim ***** válasza:
Pedig vagy ő tíltott le téged, vagy te őtet véletlenül. Ha rámész a kis három pontra a jobb felső sarokban, és nem mutatja azt, hogy "unblock/ tíltás feloldása", akkor márpedig valamiért le vagy tíltva nála. Csak akkor fogod látni a videóit, ha kijelentkezel a fiókodból.
2022. febr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Hat ez eleg szomoru ha letiltott engem...segiteni szerettem volna rajta vagy megerdeklodni hogy miert csinalta ezt az egeszet, tudott volna egy normalis eletet elni.
2022. febr. 16. 17:39
 25/43 A kérdező kommentje:
Valaki esteleg valaami elerhetoseget.
2022. febr. 16. 17:43
 26/43 anonim ***** válasza:

"megerdeklodni hogy miert csinalta ezt az egeszet, tudott volna egy normalis eletet elni"


Ezt hogy érted? Én nem látok egyetlen negatív kommentet se a videóin, de lehet, hogy kitörli őket, nem tudom. Régebben, kb egy éve láttam tőle videókat utoljára, és akkor se bántotta őt senki. Mindenki azt írta, hogy cukin beszél magyarul.

2022. febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
de lehet, hogy kitörli őket, tobb mint szaz szazalek hogy kitorli oket.Lementtetem a kommenteket, csak sajnos nem tudom elkuldeni.
2022. febr. 16. 18:22
 28/43 A kérdező kommentje:
Valaki valami elerhetoseget nem tudja a lanynak? Vagy ha van itt olyan szemely aki privatban beszelt vele ha lehetseges megtudna osztani velem hogy miket irt neki.Instagrammon akartam irni neki de latom hogy nem fogad el uj uzeneteket...lehet tul keson gondolkoztam.
2022. febr. 16. 21:17
 29/43 anonim ***** válasza:
De mit akarsz tőle ennyire? Van egy olyan érzésem, hogy volt valami oka annak, hogy letíltott.🤔
2022. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
26/29 Ebben az a lenyeg hogy miert hagyja valaki azt maganak hogy hulyenek nezzek.Tenyleg ennyi idiota kommentelot meg sehol nem talaltam mint ennel a lanynal.Nem ertitek hogy olyan dolgokat tett nyilvanossag ele ami mind magan dolog.A szuleivel is probalom felvenni a kapcsolatot ha kell meg gyamhatosaghoz is fordulok.Ha jol tudom meg nem mult el 18 eves nem szabadna hogy hagyja magat megsemmisulni.A tiktok meg mindig nem egy csaladbarat alkalmazas es ugy mondananam hogy az egyik legveszelyesebb is.Kitudja milyen beteg emberek nezik a videoit egy egesz eletre meglett belyegezve latom hogy kollegium elott all lehet felse veszik ha megtalaljak a tiktokjait.Tenyleg jo szandekbol fordulnek hozza.Ha valaki tud akarmilyen elerhetoseget az kerem irja meg nekem.
2022. febr. 18. 20:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!