Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert hagyja valaki kitenni...

Miert hagyja valaki kitenni magat online bullyingnak?

Figyelt kérdés
Van egy lany tiktokon aki magyarul tanul.ZOodles taylor oliviaz a fiokjanak a neve biztos itt is vannak olyan szemelyek akik hallotak rola.Regota kovetem a fiokjat es most erkeztem el arra pillantra hogy megerdeklodjem hogy miert hagyja valaki azt maganak hogy teljesen szettrolkodjak.

2022. febr. 14. 22:19
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Hatha valamilyen modon lekerulhetoek lennenek a videok.
2022. febr. 18. 20:49
 32/43 anonim ***** válasza:
Túlzásba viszed. Nincsenek semmilyen botrányos videói. Ha voltak is, már leszedte, és a kommentek moderálva vannak. De szerintem nem törli a kommenteket, mert az látszódni szokott (pl. azt írja, hogy 20 komment van, de csak 18-at számolsz). A csaj meg Amerikában él, hogy akarsz te gyámhatósághoz fordulni?
2022. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Nincsenek botranyos videoi a kommentek miatt lenne jo hogyha megszuntetne ezt az egeszet es uj hobbinak nezne utanna.Pl olyan kommentek hogy mit meg nem adnek hogy amerikai legyek es nem magyar, vagy megtalaltam a masik magyarul beszelo amerikait akit Liv Iathan ra ertenek.Nem tudom nekem nem esne jol ha idegen szemelyek szeretnek eldonteni a hovatartozasom.Pl volt fennt video ahol az anyukajaval van Budapesten es meg ezek utan is azt vitassak hogy o nem lehet magyar.
2022. febr. 18. 23:32
 34/43 A kérdező kommentje:
Szerintem kicsit ..... csaj hogy ennyi privat dolgot megoszt magaval kapcsolatosan az interneten ezert mondtam hogy a gyamhatosaghoz fordulnek ha lehetseges lenne mert a szulei nem figyelik azt hogy mit csinal a gyerekuk.
2022. febr. 18. 23:35
 35/43 A kérdező kommentje:
És ennyi negatív komment után is rakja fel a videokat.
2022. febr. 18. 23:57
 36/43 anonim ***** válasza:

"Pl olyan kommentek hogy mit meg nem adnek hogy amerikai legyek es nem magyar, vagy megtalaltam a masik magyarul beszelo amerikait akit Liv Iathan ra ertenek."


Ezek nem negatív kommentek. És rengeteg más tini van a tiktokon, aki sokat megoszt az életéről, miért pont őt pc-zted ki? De semmi olyan személyeset, ami nem tartozna a másra, nem láttam, hogy megosztott volna. Nem beszélt a nemi életéről, nem rázza a seggét lájkokért, pedig rengeteg fiatal lány csinálja ezt. És vannak ténylegesen olyan tiktosok, akik undorító, mocskolódó kommenteket kapnak nap mint nap. Az, hogy valaki azt írta, hogy szívesen lenne amerikai, és nem magyar, nem negatív komment. Ne zaklasd őt és a családját ilyen hülyeségek miatt.

2022. febr. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
36/36 Elnezest kerek kicsit eltuloztam az egeszet de en meg eletemben nem tapasztaltam ilyen dolgot.
2022. febr. 20. 12:44
 38/43 A kérdező kommentje:
Az egeszben az a lenyeg hogy miert hagyja valaki magat hulyenek nezni.Pl francia szinezhez hasonlitottak.Sajnos nem tudom itt elmagyarazni mert nem tudok kepeket kuldeni hogy a kommentek alapjan ra vilagitsak a dolgok lenyegere.
2022. febr. 23. 03:08
 39/43 A kérdező kommentje:
Szerintem valami mentalis betegsege lehet neki es az eleg nagy baja ha a csladtagjai nem veszik ezt eszre.Vissza szeretnek menni ugy 6 honappal ezelottre
2022. febr. 23. 16:38
 40/43 A kérdező kommentje:
mielott ez az egesz bullying kezdodott.Lehet hulyenek nezni es kirohogni de egy egesz ember szellemi leepuleset kovethettem vegig es aki nem esett keresztul meg ilyen dolgon az nem is fogja megerteni.
2022. febr. 23. 18:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!