Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert hagyja valaki kitenni...

Miert hagyja valaki kitenni magat online bullyingnak?

Figyelt kérdés
Van egy lany tiktokon aki magyarul tanul.ZOodles taylor oliviaz a fiokjanak a neve biztos itt is vannak olyan szemelyek akik hallotak rola.Regota kovetem a fiokjat es most erkeztem el arra pillantra hogy megerdeklodjem hogy miert hagyja valaki azt maganak hogy teljesen szettrolkodjak.

2022. febr. 14. 22:19
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
A linket nem nyitja meg, de én régen követtem a csajt egy ideig és soha nem láttam troll kommenteket a videóinál. Mindig magyarul beszélős videókat tett ki, mert ugye amerikai, és a kommentekben mindenki dícsérgette. Most megnéztem őt újra, és most se látok negatîv kommenteket.
2022. febr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 Shaddark ***** válasza:

Ez fura, - nem vagyok jártas a témában, csak nemrég olvastam hogy a tiktokon legnézetteb 17 éves kislány többet keres mint a legtöbb nagyvállalat vezérigazgatója.


"Bevételével D'Amelio megelőzte a 14,7 millió dollárt kereső Kevin Johnson Starbucks-vezért, a 13,1 millió dolláros gázsival rendelkező Ed Bastiant, a Delta Airlines első emberét és Chris Kempczinskit is, aki a McDonald's elnök-vezérigazgatója és 2020-ban 10,8 millió dollárt keresett. "


[link]


- Ha jól csinálja és még többen utálni fogják, szerintem bejöhet neki az élet ;)

2022. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
#12 Ő tényleg sokat keres, de neki nem a tiktok fizet szerintem, mert nem múlt el még 18, hanem különböző reklámcégek keresik meg, hogy hîrdessen az oldalán. És mivel 120+ millióan követik, és 10-20 milliós megtekintéseket kap minden videójára (átlagban), így sokkal többet keres a reklámokkal, mintha csak a tiktok szponzorálná. De akinek ilyen sok követője van, az a reklámok nélkül is jól keres.
2022. febr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
11/13 Akkor te nem szoktad olvasni a kommenteket.
2022. febr. 15. 16:56
 15/43 A kérdező kommentje:
12/14 Most latom hogy meg szunt a fiok akkor megis mi volt a celja,ezzel az egesszel ? 13/14 Egyetertek ez a lany sem mult meg el 17 eves.
2022. febr. 15. 21:06
 16/43 A kérdező kommentje:
vagyis 18 eves elirtam...
2022. febr. 15. 21:08
 17/43 A kérdező kommentje:
De tenyleg mi kotelez egy embert arra hogy sajat magaval kapcsolatosan osszon meg privat dolgokat egy olyan platformon ahol lehet meg 15 ev mulva is megmaradnak a dolgok? Olyan dolgokat csinalt hogy csaladtagokat rakott bele a videojaba a tudtuk nelkul.
2022. febr. 16. 01:27
 18/43 A kérdező kommentje:
Mindig magyarul beszélős videókat tett ki, mert ugye amerikai. Azt csak ti akartátok úgy látni privátban beszélgettem az anyukajaval aki viszont tényleg magyar és a Facebook profilját is lehet látni hogy vannak magyar leszarmazottjai.
2022. febr. 16. 12:17
 19/43 anonim ***** válasza:
#15 Szerintem letíltott téged, mert még mindig megvan a fiókja.
2022. febr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

19/19 Erdekes nekem ezt irta ki a tiktok.


Nincs tartalom


Nem tudod megtekinteni a videókat a felhasználó adatvédelmi beállításai miatt.

2022. febr. 16. 16:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!