Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szegénységben élő magyaroknak...

Szegénységben élő magyaroknak is ugyanúgy adományozol, mint az ukrán menekülteknek?

Figyelt kérdés

2022. márc. 6. 12:52
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
91%

Az Ukrajnából az életükért menekülők máris munkát keresnek, a gyerekek óvodába, bölcsődébe fognak járni. Addig, míg a háború után visszatérhetnek. Mert vissza akarnak menni.


Sokféle nemzetiség él Ukrajnában: orosz, ukrán, lengyel, román, zsidó, stb. Ők igyekeznek a származásuk szerinti országokba menekülni, lehetőleg.


Tényleg határtalanul ostoba a kérdés. Korlátozott ismereteket jelez. Finoman szólva is.

2022. márc. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
79%

Hajléktalanoknak nem. Kéregetőknek nem. Az ellátókban minden nap kapnak etelt. De nekik ez az életforma felel meg. Zaklatnak az aluljáróban, utcán. Dolgozhatnának, van munkahely bőven. De ez jövedelmezőbb.

Felháborító a lezüllött, renitens, a sajat piszkában dagonyázó réteg, és a civilizált, az egész életüket, házukat, munkájukat, vagyonukat hátrahagyó, kényszerből menekülők összemosása.


Most már csak a kárpátaljai magyarok szaftos, rasszista ukránozása hiányzik bónusznak. Mert hogy ez áll a kérdés mögött, ugye?


De akkor mit kezdesz azzal, hogy ukrán származásúak is idemenekülnek, és nagyon hálásak a befogadásért, gondoskodásért.

2022. márc. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
87%

Állatmentő alapítványoknak utalok rendszeresen, ebből 3 vadmentéssel foglalkozik, 1 kutyá, 1 pedig olyan, akik embereknek is segítenek az állatok mellett, évente utalok a bohócdokiknak, az 1%-ot régebben egy díszmadártenyésztő egyesület kapta, most az a fajtamentés, akiktől a kutyámat örökbe fogadtam, amióta jogosultak rá. Lila pólós Élménykülönítmény sportolóként a Bátor Tábort is támogattam. Alkalmanként segítek más ügyeket is.

Nem segítek erőmön felül, de nem sajnálom, ha úgy ítélem meg, hogy támogatok valakiket.

2022. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
10%
Biztos nem. Majd ha nekik is szétrombolják a házaikat. Ja nem, nekik akkor sem, oldják meg szépen :)
2022. márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
68%
#24: Reméljük majd veled kapcsolatban is így fognak gondolkodni, ha szükséged lesz rá! :))
2022. márc. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek nem adtam pénzt (soha nem is fogok). Önkéntes véradó vagyok 50+ véradással. Én így segítek.

A két lakásomba se fogadnék be menekültet, mert az albérlők által fizetett díj jelentős része a bevételeimnek. Természetesen sajnálom a menekülteket, de nem az én feladatom megoldani a problémákat.

2022. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
59%

Senkinek nem adakozok. Olyan volt már párszor, hogy megállított valaki az utcán hogy éhes és vettem neki enni.


De adakozni nem szoktam. Egyrészt nem vagyok milliomos, másrészt az ilyesfajta dolgokat az állam feladata megoldani és ehhez nem keveset le is vonnak az adómból.

2022. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
53%
Nem adomanyozok,és eszembe sincs.
2022. márc. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
30%
Igen. -Sehogy!
2022. márc. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. márc. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!