Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a motivációja az életre...

Mi a motivációja az életre annak aki buszvezető vagy takarító vagy kukás?

Figyelt kérdés
Az ilyenek miért nem tanultak és képezték magukat hogy valami hasznos és jól fizetett szakmájuk legyen
2022. ápr. 22. 19:02
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
96%

#18; 👍👍👍😁


A nemet ard közszolgalati adón volt egy minisorozat, kukasokról. Uwe Ochsenknecht főszereplesével. Imadtam.😁


[link]

2022. ápr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy ilyen alapon engem az egész társadalmi felépítésünk elgondolkoztat.


Gyakorlatilag modern kori rabszolgaságban a társadalom rabjai vagyunk, azért dolgozunk, hogy ne haljunk éhen. Viszont még így is ez a legtisztább, leginkább mérhető rendszer.

2022. ápr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
86%

Az ilyen kérdezőféléknek készült ez a német kisfilm anno: milyen lenne az élet kétkezi munkások nélkül. Mi történne, ha minden, ami szakmunkások által, kétkezi munkával készült, egyszerűen eltünne? Mi lenne velünk nélkülük? Érdekes, érdemes végignézni:


https://www.youtube.com/watch?v=oYrFM55mlds

2022. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy, én is ismerek olyat, aki mérnök volt, létszámleépítés miatt megszűnt a munkahelye, és elment kukásnak. S azt mondta, a valaha volt legjobb munkahelye.
2022. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
93%

Tessék, egy fickó, aki kukás, imádja, és láthatóan boldog:


https://www.youtube.com/watch?v=9Cy6zXLveH4

2022. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom mi a bajod ezekkel a munkákkal. Ezek is jók lehetnek meg boldog lehet az ember.

Hasznos munkájuk van mindegyiknek.

Az meg hogy jol fizetett... Szerintem az nem annyira számít


Szerintem középiskola után sok ember rájön hogy nem az a lényeg hogy sok pénzt keress hanem az hogy ne érjen sok szenvedés, ne csinálj olyat amit utálsz. Ezt tanítja az iskola kb. És sokan ilyen stresszmentes munkákat kezdenek el csinálni. Buszvezetés is nyugis szerintem

2022. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
90%
Minden munkaterület hasznos a maga nemében: ő így választott, mert vagy nem volt mani a továbbtanulásra, vagy nem akart továbbtanulni, vagy mert érzi, erre képes, vagy mert érdekli e terület, és szereti. El kell ezen területeket is látni, így hasznos az ő tevékenységeik is, tehát ezért nem kellene a munkájukat lenézni.
2022. ápr. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy primitiv kerdes. Egyebkent lehet atmeneti megoldas, lehet, hogy munka utan ezerszer jobban erzi magat, mint te, vagy aki kepezte magat, lehet, hogy meg munkaidoben is. Ja, es nem motivacioval es hasonlo bullshittel foglalkozik, hanem el.
2022. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan azt gondolod, hogy a kukás meg a takarító nem hasznos munka? Vazze, nézd már meg, mi lenne a városban egy hónap alatt kukások meg takarítók nélkül! Kb. szó szerint a leghasznosabb szakmák, esetleg az orvos után.
2022. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
97%

Azért... Szeretnél te kukásautón dolgozni...

Van egy ismerősöm, ő sofőrként 450-et kap +néha van maszekba 1-2 város, olyankor 3 osztják el a napi kb 50 ezret. A 2 mókus meg 540-et kap, és zárójelben, de így is rájuk kell szólni, hogy ne kukázzanak..😂

2022. ápr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!