Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy bírjátok az ilyen női...

Hogy bírjátok az ilyen női viselkedést?

Figyelt kérdés

Van egy közeli barátom(nő) Én pasi

Nemrég költözött a közelembe és sok programot terveztünk. Azonban ide hozta a kutyáját. En szeretrm az állatokat a kutyákap plane.


De ő a kutyája nélkül sehova nem mozdul. Úgy kezeli mintha a csecsemője lenne. Kerdezi tölem hogy ha megyünk majd sétálni és jön a kutyusa is merthát jön, akkor ugye felveszem majd ha kéreszkedik nálam hogy vegyem fel mert nincs kedve már menni..? Mondom nem. Mert nem vagyok ez a tipus de ha neked kell a kutyus allandóan akkor majd felveszed ha ő nagysága lusta menni. Es hogy hát én milyen rossz gazdi lennek hogy hogy nem...??


Aztán biciklizés. Hozni akarja. Hiába mondtam neki h nem kutyának való ott utazni tüző napon, több órát. Továbba mondtam h en az autómba sem szeretném ha utazna a kutya vele az öleben. Mire fel van háborodva hogy én nekem minden bajom van a kutyájával es csak biztos le akarom őt rázni..es stb. Egyszerüen érthetetlen egy női viselkedés.


Mondtam neki en nem szeretném ha a kocsimba a kutya is jönne ha mennenk kirándulni. De erre is..hogy lehetek ilyen, tisztabb mint egy ember..es stb...es akkor ő sem jön. Ő nem hagyja a kutyáját. Nem beteg az ilyen? De most komolyan.


2022. máj. 31. 19:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%

Mi beteg van ebben?

Akkor ne csináljatok közös programokat. Én se szívesen hagyom otthon a kutyámat ha kirándulásról van szó.

2022. máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hat nem is lesznek kozos prgik max setalas. Nekem az agyamra mennek az ilyen kutya * emberek akik létezni sem tudnak a kutyájuk nélkül.
2022. máj. 31. 20:10
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

Akkor ne barátkozzatok ennyi:) Én is viszem ahova lehet, nekem és neki is hogy nincs egyedül így jó.

Nem kell ezt megérteni, de betegesnek se kell nevezni

2022. máj. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

Te is jó barát lehetsz ha így lenézed azt ami neki fontos...

Szerintem mondd meg neki kerek perec amit itt leírtál. Az ő döntése hogy hozza-e a kutyát.

Ha annyira fontos lenne a barátságotok és törődnél ezzel a nővel, akkor olyan programra hivnád, ahova a kutyusa is jöhet.

Persze a leírás alapján megértem hogy a barátnőd túlzásba esett és nem kellene mindenfele cipelgetni szegény kutyát, de ez akkor is az ő döntése és el kell fogadnod.

2022. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
Én a kérdezővel értek egyet. Szerintem a házikedvenc ma a felnőni nem akaró emberek gyerek-pótszere főleg, egyfajta kötődés. Régebben ezt a fajta kötődést a családalapítás és a saját gyerek jelentette. És engem kifejezetten zavar, ha valaki a kutyáját vagy macskáját mindenhová magával cipeli, és nem hiszem, hogy a társadalom azon fele, akik nem igénylik az ilyen társat, mindenképpen tekintettel kellene lennie erre. Én nem szeretnék étteremben kutya mellett ebédelni,buszon kutya mellett utazni stb.
2022. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Imádom a kutyákat, szóval valószínűleg vinném a sajátomat is, és kb ennyi :d nem tudom miért probléma ez.
2022. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%

Na kérdező, mint egy mágnes, idevonzottad az összes olyan kutyást mint a barinőd, aki tuti hogy nem 100-as 😄


Én is imádom a kutyámat, vele alszom, "egy tányérból" eszünk de ez már túlzás amit a barátnőd csinál.


Meg itt néhány hsz.

2022. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én se akarok sok mindent amit mások tesznek, de ez van:)
2022. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Túlzás amit a barátnőd csinál, szerintem is ő már az a féle őrült aki wc-re is kutyával jár, hogy akkor is szeme előtt legyen.
2022. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Metionin ***** válasza:
100%
Én imádom a kutyákat de ha valaki nem szeretné, hogy vigyem, akkor nem viszem. Szerintem is túlzásba esik a csaj.
2022. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!