Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy bírjátok az ilyen női...

Hogy bírjátok az ilyen női viselkedést?

Figyelt kérdés

Van egy közeli barátom(nő) Én pasi

Nemrég költözött a közelembe és sok programot terveztünk. Azonban ide hozta a kutyáját. En szeretrm az állatokat a kutyákap plane.


De ő a kutyája nélkül sehova nem mozdul. Úgy kezeli mintha a csecsemője lenne. Kerdezi tölem hogy ha megyünk majd sétálni és jön a kutyusa is merthát jön, akkor ugye felveszem majd ha kéreszkedik nálam hogy vegyem fel mert nincs kedve már menni..? Mondom nem. Mert nem vagyok ez a tipus de ha neked kell a kutyus allandóan akkor majd felveszed ha ő nagysága lusta menni. Es hogy hát én milyen rossz gazdi lennek hogy hogy nem...??


Aztán biciklizés. Hozni akarja. Hiába mondtam neki h nem kutyának való ott utazni tüző napon, több órát. Továbba mondtam h en az autómba sem szeretném ha utazna a kutya vele az öleben. Mire fel van háborodva hogy én nekem minden bajom van a kutyájával es csak biztos le akarom őt rázni..es stb. Egyszerüen érthetetlen egy női viselkedés.


Mondtam neki en nem szeretném ha a kocsimba a kutya is jönne ha mennenk kirándulni. De erre is..hogy lehetek ilyen, tisztabb mint egy ember..es stb...es akkor ő sem jön. Ő nem hagyja a kutyáját. Nem beteg az ilyen? De most komolyan.


2022. máj. 31. 19:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlzás, nem erőltetném a közös programokat.
2022. máj. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

11-es vagyok.

Egy nő ismerősöm mondta, hogy hétvégén megy egy barátja kutyájának a születésnapi partijára. Eddig sem sűrün találkoztunk, de ezután szinte félek tőle.

2022. máj. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ő a kutya gazdája nem te. Vegye fel ő, fuvarozza a saját kocsijával. Régen rossz, hogy rád rakná az állatkájával járó gondokat. Felelős gazdi így nem viselkedik. Persze, ha ezt megmondod neki, valószínűleg megsértődik. Kérdés, mennyire lenne neked veszteség egy ilyen barátság?
2022. máj. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én kutyás vagyok, 2 is van.


Az, hogy veled cipeltesse a saját kutyáját, túlzás.


Apró nő vagyok, de akármelyik kutyát tudom ölben vinni, akár kilómétereken át.


Azt, hogy rád erőszakolja úgy, hogy te tegyél olyat, amit nem szeretnél (pl autóztasd) nem értem én sem.


Én kutyásként elfogadom, hogy nem mindenki szereti a kutyákat, szóval, ha valaki nem akarja vagy tudja szállítani, akkor megoldom busszal/vonattal.


Ugyanúgy nem várom el, hogy szerelmesek legyenek beléjük, mert megértem, hogy van aki nem szereti a kutyákat vagy szereti, de mértékkel, szóval nem eresztem rá mindenkire őket.


Viszont azt megértem, hogy vinné mindenhova.


Nézd, én nekem régen abból állt a hetem, hogy hajnalban levittem a kutyákat, hulla fáradtan mentem velük, elmentem melózni, napközben mással voltak, este hazaértem, akkor fáradtan mentem egy órát velük, aztán ennyi.


Hétvégén örültem, hogy több időt tölthetek velük és mehetünk ide-oda.


Engem is zavartak a "Miért kell mindenhova vinned a kutyákat?!" megjegyzések. Esetleg azért kellett vinnem őket, mert velük is akartam tölteni a szabadidőmet, nem azért fogadtam be őket, hogy otthon várjanak engem amíg én ide-oda megyek a haverokkal.

2022. máj. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ki viszi pisilni,ha a gazdi nincs otthon? Vagy rohanjon haza inkabb a programrol? Praktikus vinni magaddal.
2022. jún. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Sok hsz született. Én a magam részéről elfogadom hogy ő ennyire kutyás. Nekem mások a nézeteim annak ellenére hogy én is szeretem nagyon a kutyákat. Ha ezt választja akkor vannak dolgok amik nem fognak működni hiába terveztük ennyi. Egyébként akkor is too much-nak gondolom ezt a ragaszkodást a kutyához És kifejezetten irritáló lenne ha a barátnőm mindenhova hozni szeretné magával.
2022. jún. 1. 07:57
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezen embereknek nincs részük a számukra elégséges szociális támogatásban, hát pótolják.

A kutya a legsikeresebben háziasított állat, remekül igazíthatjuk a saját igényeinkhez, halgat ránk, taníthatjuk, azt csinálja, amit mondunk. Egoistáknak és függőknek a legmegfelelőbb társ.

Viszont párkapcsolatban elég gáz h a kutyával a karunk alatt kell aludni, nem egymásba fonódva.

Ezek az emberek így érzik h tartoznak valahova, képtelenek ember társaikkal kialakítani ugyanezt hisz ott a másik félnek is vannak igényei.

A kutyának sem jó, mert az ösztöneiket ezzel eltorzítják...

Kutyák az ember barátai, de ez túlzás.

Macskák nagy százaléka ösztönből tesz mindent, életének kis százalékát tudja irányítani az ember.

Nekem is volt egy barátom akivel a közösprogramok a kutyája körül forogtak, alig bírtam rábeszélni h legalább az ágyba ne engedje. Ráadásul nem győztem takarítani utána, nekem igénytelennek számít ha minden tiszta szőr meg nyál, de nem arra van kitalálva a szabadidőm h erre fordítsam... Szeretem az állatokat, nekem is volt is, van is, gondoskodom róla, imádjuk egymást, de az emberi életem nem tőle függ 🙂Aki meg függ, keresen ugyanolyan függőt társul..

2022. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Egyet értek. Utolsóval.
2022. jún. 1. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!