Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyeim, milyenek a magyar...

Hölgyeim, milyenek a magyar férfiak?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy külföldi hölgy barátom, egészen pontosan orosz. És azt a kérdést tette fel nekem, hogy milyenek a magyar férfiak általában? Szombatig kaptam gondolkodási időt, arra gondoltam, hogy megkérdezlek titeket, hölgyeket, nőket, lányokat, hogy mondjátok el a véleményeteket. Bár lehet, nincs az a karakterszám, ami elegendő lenne számotokra a válaszkifejtésre. :D


Mert én tudom, hogy én milyen vagyok, de nem indulhatok ki magamból, illetve ugyebár a nők más szögből ismerik a férfiakat. Ami egyébként eszembe jutott, hogy a magyar férfiak irtó keveset segítenek a házi munkában, mert "ez még mindig a nők dolga". Azt hiszem hallottam is egy nemzetközi felmérésből, ami ez derült ki. De visszatérve, mit mondhatok még? Tudjuk, hogy általánosítani nem lehet, de mégis, hogy látjátok ti magyar nők a magyar férfiakat?



2022. júl. 21. 22:18
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
33%

-Semmibe veszik a nőket, a legtöbb csak csicskàt akar maga mellé, aki mos, főz, takarít meg leadja a fizetését, míg ő lehet még dolgozni sem jár, csak otthon ül, és meccset néz, meg sört iszik. /Sok ilyen kapcsolatot láttam már./

-Lustàk, sokuk nem is dolgozik. Ha dolgozik valami tingi-lingi munkát, amit meg sem fizetnek rendesen, például közmunkát.

-Tanulatlanok, és butàk. Kimerül ott az egész, hogy sör, kocsma, meg hébe-hóba nagy ritkán egy kis munka, de valamelyiknek még az sem.

-Türelmetlenek

-Igénytelenek. Mindegy nekik, hogy koszos, büdös, igénytelen, férjezett, nemibeteg a lényeg, hogy lyuk és megdugjàk. Ez az undorító szónak a csúcsa. Ezen felül magukra is igénytelenek, némelyik még fürdeni sem hajlandó, vagy kezet mosni vizelés után.

-Nem tisztelik a nőket, és az ágyban nyújtott teljesítményük 0.

-Mind megcsal, és hülyét csinál a nőkből.

-Alkoholistàk, vagy drogosok, de láttam már olyat, aki mindkettő.

-Nagyképűek a semmire.

Felesleges velük még szóba állni is, nem még pénzt meg időt fordítani bármelyikre is. Némelyik azt nem érdemli meg, hogy leköpje őt egy nő.

2022. júl. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen, ezt már elmondtam az elején az ismerősmnek, hogy nem lehet általánosítani, van itt mindenféle ember, ez a "kutatás" nem reprezentatív és egy némelyik válaszból kiderül, hogy bizony sajnos saját negatív tapasztalatok is közrejátszanak.


És igen, a hölgyek között is van ilyen is, olyan is. Mindenesetre köszönöm a válaszokat.

2022. júl. 21. 23:25
 13/33 anonim ***** válasza:
78%

Tényleg nagyon sokfélék, meg ez függ a korosztálytól is.Nem mindegy, hogy a szocializmusban felnőtt férfiakról, esetleg a fiatalabb korosztályról beszélünk.

Az idősebbek azok hímsovinisztábbak, de jobban tudják is mi a hagyományos férfi szerep.A fiatalok inkább az ellenkezői.De szerintem ez nagyvonalakban minden ország fiaira ráillik, vagy legalábbis a Szovjet blokkba tartozó országokra.

Azért a fiatalabb férfiak közt is van, aki amellett hogy már jobban kiveszi a részét az otthoni feladatokból, gyereknevelésből, emellett magukénak érzik a hagyományos férfi értékrendet is.Tehát hogy ők feleljenek nagyobb részben a család bevételéért, védjék a családot, stb.

De igen, sok a piás az országban.Férfiak főként, de sok nő is.A magyarokba alapvetően bele van nevelve a pesszimizmus, lehet ez is az oka, meg az életkörülmények.

Alapvetően szerintem nem rosszak a magyar férfiak, vannak náluk sokkal rosszabbak is.Nem jellemző rájuk az nyálas udvarlás, az érzelgősség, de mélyen éreznek.Inkább magukba folytják a problémáikat, nem beszélnek az érzelmeikről, többségük nem jár orvoshoz, csak ha már nagy a baj.Lehet ezért is van köztük ennyi piás, öngyilkos.Mert Magyarországon nagyon magas az öngyilkosság aránya, ami szintén a férfiakra jellemző.

Ettől függetlenül tudnak szeretni, de ezt nem szavakban, inkább gesztusokkal, praktikus dolgokkal mutatják ki.Szerintem világviszonylatban nem is számítanak hűtlennek.Gondolok itt a nyálasabb stílusú, hevesen udvarló, szerelmet valló/kifejező, de hűtlen olaszokra, görögökre, spanyolokra.

Nehezebben nyílnak meg a magyar férfiak, nem azok a könnyen szerelembe eső, rajongó fajták.Nem mondom, hogy kifejezetten nagylelkűek, de nem is zsugorik.Ha tényleg szeretnek egy nőt, annak mindent neki adnak.De ezt fokozatosan jön, a bizalommal.

Összességében hozzám többségében rendesek voltak, így nem szidom őket.Persze, nekem is volt már kellemetlen tapasztalatom, meg hallottam is másokét, de jó és rossz minden nemzetben megtalálható.

2022. júl. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
77%

Nem lehet általánosítani, de a nagyszámok törvénye alapján:


- sokat isznak, de még mindig kevesebbet, mint az orszok

- sok a túlsúlyos

- európa egyik leghímsovinisztábbjai

2022. júl. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
#13 Úr Isten...magukba foJtják a problémákat.Ezt akartam írni, bocsi.
2022. júl. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
37%

amilyen a nő, olyan hozzá a férfi. :)

Ebből látszik, hogy #11 még kb a kuka mellé sem való.

2022. júl. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
88%
1z-os jól bemutatja milyenek a magyar férfiak. Amint kritizálni merik őket, még ha valóban túlzó formában is, a nagylelkűség legkisebb jelét sem mutatva máris a nőkre kenik mindezt és embertársát még kuka mellé sem valónak titulálja egy erősebben megfogalmazott kritika miatt. Na, ez tipikus volt
2022. júl. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
16, akinek nem inge...
2022. júl. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek.
2022. júl. 22. 08:11
 20/33 anonim ***** válasza:
93%
Lehet későn válaszolok, én nem tudnék általánosítani, találkoztam már tényleg jó és figyelmes férfival is, aki normális volt, de olyannal is akinek az ivás és a haverjai fontosabb volt mint én, én sokszor azt veszem észre, hogy ők maguk észre sem veszik hogy megbántják a másikat, és egyetértek, hogy nagyon sokuk későn érő típus és sokszor lusták. Illetve nem szeretnek megmozdulni a másikért vagy áldozatot hozni tenni egy kapcsolatért.
2022. júl. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!