Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyeim, milyenek a magyar...

Hölgyeim, milyenek a magyar férfiak?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy külföldi hölgy barátom, egészen pontosan orosz. És azt a kérdést tette fel nekem, hogy milyenek a magyar férfiak általában? Szombatig kaptam gondolkodási időt, arra gondoltam, hogy megkérdezlek titeket, hölgyeket, nőket, lányokat, hogy mondjátok el a véleményeteket. Bár lehet, nincs az a karakterszám, ami elegendő lenne számotokra a válaszkifejtésre. :D


Mert én tudom, hogy én milyen vagyok, de nem indulhatok ki magamból, illetve ugyebár a nők más szögből ismerik a férfiakat. Ami egyébként eszembe jutott, hogy a magyar férfiak irtó keveset segítenek a házi munkában, mert "ez még mindig a nők dolga". Azt hiszem hallottam is egy nemzetközi felmérésből, ami ez derült ki. De visszatérve, mit mondhatok még? Tudjuk, hogy általánosítani nem lehet, de mégis, hogy látjátok ti magyar nők a magyar férfiakat?



2022. júl. 21. 22:18
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
67%
#30: Egyébként a visszautasítást mindkét nem így kezeli, de tényleg. Volt olyan lány, akivel megismerkedtem, dumálgattunk egyetemen. Tudta, hogy van barátnőm és tudta, hogy nem akarok tőle semmit. Aztán felkínálta magát, visszautasítottam és teljesen kiakadt, hogy én végig szívattam. Én meg így, mivaaan? :D Szimplán dumáltunk csak pár dologról és a barátnőmről is pozitívan meséltem. Hogy ebből ő hogy rakta össze, hogy mi dugni fogunk, az még mindig rejtély...
2022. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

#31 Hát úgy, hogy van egy olyan embertípus (férfi is, nő is), aki egyszerűen nem vesz észre semmi mást, csak amit ő akar.Tehát becsapja saját magát.Ezek az emberek úgy vannak vele, hogy nekem tetszik nagyon XY, vele akarok lenni.Ezért megmagyarázom magamnak, hogy azért köszönt, mert teszem neki.Azért beszél velem, mert teszem neki.Azért beszél pozitívan a párjáról, mert biztos féltékenyé akar tenni.Azért köpött le, mert teszem neki.:D

Érted a logikájukat most már?

2022. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
féltékennyé*
2022. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!