Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A vidékiek miért utálják a...

A vidékiek miért utálják a Budapestieket?

Figyelt kérdés
A 21. században nem elmaradt gondolkodás ez, hogy valakit elítélnek csak azért, mert fővárosi? Nem mondom hogy mindenhol, mindenki, de sok ilyen esettel találkoztam.

2022. júl. 23. 15:42
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező sok pesti már a fehervariakat is parasztozza!

Erről ennyit

2022. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Azért a vidékien nem ilyenek!

https://www.youtube.com/watch?v=E_0SkiPAs_I

2022. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
0%
A fehérváriak parasztozasan nem lepodok meg.
2022. júl. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
0%
Beképzeltek.
2022. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
15%

Nem utálom az összeset, de kevés olyannal találkoztam eddig , akit kedveltem.

Van a tágabb rokonságban is egy pesti család, tikkel a szemem az idegtől, ha találkozok velük. Gusztustalan, pofátlan, udvariatlan népség. Teljesen tévúton vannak a vidékiekkel kapcsolatban. Minden évben kiszúrnak maguknak egy rokont, és nyáron elmennek hozzájuk pihenni. Cipővel rongyolnak a házba, eldobálják az utcán a szemetet, beletörlik a zsíros arcukat a hófehér kéztörlőbe, úgy esznek, hogy szívesebben ülnék egy asztalhoz egy disznóval, mint velük. Böfögnek evés közben, mindent leesznek, szószerint zabálnak, nyitott szájjal tömik magukba az ételt. Azt hiszik, hogy azért nem ül le melléjük senki, mert ők a mélyen tisztelt pestiek, közben csak nincs hozzájuk gusztusunk. A gyerekük úgy viselkedik, mint egy állat, ha egy percre magára hagyják, képes lenne felgyújtani a házat. Amitől különösen ropogtatni kell a nyakam, az az, amikor elkezdenek erőltetett tájszólással beszélni. Szegedivel kezdik a mondatot, de a vége már palóc. Rendetlenek, koszosak, igénytelenek, lusták, és buták is, pedig velünk beszélnek úgy, mintha beltenyésztett fogyatékosok lennénk. A legjobb az egészben, hogy mindezek után még ők néznek le minket. Szörnyűek. Én mondtam anyunak, hogy ha ide akarnak jönni egyszer nyaralni, még a csengőt is leszerelem.

2022. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
69%
Én Budapestiként őszintén örülnék, ha Budapest egy külön állam lenne.. mint Monaco vagy Hongkong
2022. júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
18%

17nek

Ja benyelni a vidékiek által belepumpált milliárdokat, arra lenne eszed!

2022. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Lassan értem már, de szerintem mind két oldalról a szélsőséges nézet nagyon primitív gondolkodás mód, ez a baj, hogy úgy látom a gyűlölet felemészti az országot teljesen, ilyet más országban európában még nem tapasztaltam soha. Ennél roszabb tapasztalatom csak Erdélyben volt. Valaki vagy valakik gyűlöletet keltenek az emberek között.....
2022. júl. 23. 17:25
 19/33 anonim ***** válasza:
65%

Nem én vagyok az a válszoló, de milyen vidékiek által pumpált milliárdok? Kb Bp tartja el az egész országot.

[link]

2022. júl. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
46%
18-as ez nagyon nem így van... az egesz ország Budapestből táplálkozik kb. Plusz Budapest nélkül a vidéknek alig van valamilyen hálozata
2022. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!